Австралійська компанія EOS надасть Україні комплекси Slinger для знищення дронів

11:43, 02.09.2023
Австралійська компанія EOS надасть Україні комплекси Slinger для знищення дронів

Україна отримає австралійські комлекси Slinger, що здатні збивати вертольоти та «Шахеди» (Фото: Australian Defence Magazine)

Австралійська компанія Electric Optic Systems (EOS) розробила комплекси Slinger, призначені для виявлення та ураження безпілотних літальних апаратів на відстані до 1500 метрів.

 

Ці комплекси будуть поставлені в Україну з метою зміцнення оборонних можливостей країни в умовах можливих загроз в повітряному просторі. 

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє Australian Defence Magazine.

 

«Ця технологія дійсно йде в Україну. Система Slinger для повного ураження була придбана США для відправлення в Україну», – сказав виконавчий віцепрезидент із оборонних систем EOS Метт Джонс.

 

Він додав, що випробовування комплексів відбувалося три тижні.

 

EOS створила  Slinger на базі 30-мм гармати М230FL та 7,62-мм кулемета MAG58.

 

Slinger здатен вести вогонь одиночними пострілами, а також має режими 100 або 200 пострілів на хвилину з використанням теплового та нічного бачення.

 

Джонс повідомив, що EOS підписала з Україною два контракти на постачання 110 систем Slinger, якими оснастять бронетранспортери М113. Ще 50 систем із компанією «Практика» будуть інтегровані у бронетранспортер Bushmaster.

 

Як відомо, уряд Австралії надасть Україні новий пакет допомоги на суму 73,5 млн доларів, який включатиме 70 одиниць військової техніки.

 

Як повідомляла УМ, раніше премʼєр-міністр Австралії Ентоні Альбанезе заявив, що уряд країни надасть Україні новий пакет допомоги у розмірі 73,5 млн доларів, до якого увійде, зокрема 70 військових броньованих машин.