В Україні арештували судно «Нафторудовоз 45» через заходи у порти Криму

17:34, 21.02.2018
В Україні арештували судно «Нафторудовоз 45» через заходи у порти Криму

Арештоване судно «Нафторудовоз 45».

Херсонський міський суд задовольнив клопотання прокуратури АР Крим щодо накладення арешту на судно«Нафторудовоз 45», яке незаконно заходило в закриті порти Криму.

 

Про це рішення суду повідомляє прокуратура АР Крим у середу.

 

Судно ходить під прапором України, порт прописки – Херсон.

 

Зазначається, що ще 17 лютого за процесуального керівництва прокуратури Автономної Республіки Крим в межах кримінального провадження співробітниками ГУ СБУ в АР Крим та Державної прикордонної служби України було проведено санкціонований обшук морського судна «Нафторудовоз 45».

 

Відповідну ухвалу на проведення обшуку було надано Херсонським міським судом.

 

За результатами обшуку виявлено та вилучено судову документацію, навігаційне обладнання та морське судно, допитані усі члени екіпажу.

 

«Це вже черверте судно на яке накладено арешт. Проте на відміну від інших морських суден, які незаконно заходять в закриті порти Криму, за матеріалами слідства судно «Нафторудовоз 45» має відношення до незаконної поставки ільменітової руди на територію АР Крим через порт «Кавказ». Вивчення судової документації та серверу трафіку дасть змогу підтвердити протиправну діяльність українського судновласника та захистити економічні інтереси нашої держави», - прокоментував прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов.