Маск у розпачі: SpaceX втратила 200 супутників Starlink за останні два місяці
У компанії, що належить Ілону Маску, за останні два місяці впало понад 200 супутників. >>
Перебування у відкритому космосі - небезпечне через вплив радіації. (Фото: twitter.com/Thom_astro)
Астронавт Японського космічного агентства Хосіде Акіхіко і французький астронавт Європейського космічного агентства Томас Песке вийшли в скафандрах у відкритий космос для роботи за бортом Міжнародної космічної станції протягом майже 7 годин.
Як інформує УМ, про це 13 вересня повідомило NHK.
У неділю вони успішно встановили опорний сегмент для кріплення нових сонячних батарей і замінили старе вимірювальне обладнання.
Загальний час перебування Хосіде у відкритому космосі тепер становить 28 годин 17 хвилин, що побило рекорд, поставлений раніше японським астронавтом Ногуті Соїті, більше ніж на годину.
Сам Хосіде перебуває на борту Міжнародної космічної станції з квітня. Це його третій політ у космос. МКС знаходиться на орбіті на відстані 400 км від Землі.
За планом він має провести наукові експерименти і виконати інші завдання, перш ніж повернутися на Землю на початку листопада.
Нагадаємо, що за допомогою телескопа Європейської південної обсерваторії (ESO) група астрономів отримала найяскравіші і детальні знімки астероїда Клеопатра: спостереження показали, що цей об'єкт нагадує за формою «собачу кістку».
У компанії, що належить Ілону Маску, за останні два місяці впало понад 200 супутників. >>
Через тиждень після зльоту російська космічна станція "Луна-25" не змогла успішно виконати свою місію і розбилася об поверхню Місяця, припинивши своє існування. >>
70-річний французький лікар Карім Лунісі подолав велосипедом понад 4 тисячі кілометрів зі Франції до України. Його мета - зібрати кошти на придбання генераторів та аптечок для українців. Після відвідування Львова, він продовжив свою подорож до Києва з метою надання допомоги тим, хто потребує. >>
Телескоп James Webb продемонстрував найвіддаленішу зірку у Всесвіті, про яку відомо людству. Її назвали Earendel. >>
На космічну станцію «Тяньгун»Китай відправить риб Даніо реріо. Експерименти з рибами допоможуть дослідити втрату кісткової маси в астронавтів. >>
Закон Всесвіту говорить: "Як угорі, так і внизу". Якщо подивитися на Україну з космічних глибин, то можна виразно побачити її Духовну вісь, на кінцях якої знаходяться Київ і дивовижні за своєю енергетикою Дніпровські Пороги. >>