Українська спортсменка відмовилась вийти на подіум з росіянками

09:25, 07.03.2022
Українська спортсменка відмовилась вийти на подіум з росіянками

Українська гімнастка на змаганнях Кубка Світу отримала бронзову медаль, але відмовилася отримувати нагороду разом з росіянами (Фото з відкритих джерел)

На змаганнях Кубка світу в Катарі Даніела Батрона —15-річна українська гімнастка не захотіла виходити на церемонію нагородження разом з росіянами і вийшла на подіум окремо.


Як інформує Україна молода, про це повідомляє Суспільне.


Батрона - одна із наймолодших учасниць етапів Кубка світу у 2022 році.


У вправі з різновисоких брусів Батрона отримала "бронзу", дві інші медалі отримали росіянки, яким заборонено представляти свою країну, Вікторія Лістунова та Марія Мінаєва.


Батрона вийшла на нагородження з українським прапором і разом з медаллю знаходилася на подіумі для бронзових призерок.


А вже після неї на подіум вийшли нейтральні атлетки з Росії. Вони мали окремий від українки подіум.


Батрона здобула першу медаль в кар'єрі на дорослому рівні, вигравши "золото" на етапі у Коттбусі, після чого відправилася у Доху (Катар).


Обидва ці етапи проходили для Батрони під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну.


На етапі в Досі Батрона здобула ще одну нагороду: "срібло" у вільних вправах.


Серед конкуренток української гімнастки були нейтральні атлетки з Росії та Білорусі, для яких цей турнір став останнім - на наступних змаганнях вони не зможуть виступити через відсторонення.


Батрона народилася у Рівненській області і у минулому стала 2-разовою призеркою юніорського чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики.


Як повідомляла УМ, у Мелітополі тисячі місцевих жителів вийшли на мирний мітинг, щоб укотре показати, що вони не скорені російськими загарбниками.