Збірна України з артистичного плавання здобула історичне «золото» на чемпіонаті Європи
Це золото стало історичним для України! Адже наші русалоньки вперше вибороли медаль найвищого ґатунку саме у цьому виді програми змагань чемпіонату Європи. >>
Після Євро-2020 Андрій Шевченко із командою фахівців вирішили продовжити угоду зі збірною України. (Фото: www.facebook.com/shevaofficial/photos/a.)
Колишній головний тренер національної збірної з футболу Андрій Шевченко зізнався, що після завершення контракту планував продовжити його.
Втім, йому довелося піти оскільки керівництво Української асоціації футболу (УАФ) не побажало обговорити з ним і його командою фахівців це питання.
Як інформує Україна молода, подробиці Шевченко розповів під час пресконференції, передає football.ua.
«Ми провели в збірній прекрасні п'ять років і отримали величезне задоволення. У нас вийшло стати одним цілим. Думаю, що у всіх є багато питань і головне з них – чому наша команда не продовжила контракт з національною командою», - сказав колишній головний тренер синьо-жовтих.
За його словами, після Євро-2020 він із командою фахівців вирішили продовжити угоду зі збірною України.
«По приїзду до Києва ми зустрілися з президентом УАФ Андрієм Павелко, де я йому повідомив про це рішення. Він відповів, що не готовий обговорювати цей момент, і я полетів у відпустку. Потім ми зустрілися на фіналі Євро-2020, але жодної розмови про пролонгацію контракту не було», - каже Андрій Шевченко.
Він нагадав, що спочатку повідомив у соцмережах про закінчення контракту, але не написав, що він йде зі збірної.
Адже контракт був підписаний таким чином, що Шевченко хотів підвести підсумки після Євро-2020 і зрозуміти, чи варто далі працювати у збірній. Команда Шевченка та власне сам він хотіла продовжити працювати.
За його словами, наразі з Павелком в нього контактів немає.
"За п'ять років наші контракти не мінялися. У контрактах були завжди одні й ті ж цифри. Ще раз. Ми не хотіли йти, ми хотіли працювати далі і продовжити контракт", – пояснив тренер.
Як повідомляла «УМ», 31 липня Андрій Шевченко у соцмережах повідомив, що прощається з національною командою. Через кілька днів інформацію про закінчення контракту з Шевченком підтвердили в УАФ.
17 серпня виконуючим обов`язки національної збірної було призначено Олександра Петракова.
Нагадаємо, збірна України чотири рази зіграла внічию у відборі на ЧС-2022.
Це золото стало історичним для України! Адже наші русалоньки вперше вибороли медаль найвищого ґатунку саме у цьому виді програми змагань чемпіонату Європи. >>
Удруге в історії жіноча збірна України стала переможницею шахової Олімпіади. >>
У третьому раунді відбору до групових стадій єврокубків Україну представляють два клуби: київське «Динамо», яке продовжує боротьбу у ЛЧ, та луганська «Зоря», яка з новим тренером цього сезону виступає у Лізі Конференцій. >>
Футбольний чемпіонат світу-2022, який цього року пройде не влітку, як зазвичай, а наприкінці року, вплинув і на календар клубного сезону. >>
Чернігівська спортсменка Галина Авраменко виборола золоту та срібну медалі на Чемпіонаті світу з кульової стрільби по рухомій цілі. >>
Після здобуття на Олімпіаді-2020 у Токіо «срібла» та «бронзи» вітчизняна каноїстка Людмила Лузан твердо заявила, що на наступних літніх Іграх, які в 2024 році прийматиме Париж, неодмінно здобуде олімпійське «золото». >>