Українець Андрій Говоров виборов золото на етапі Кубка світу в Катарі

10:49, 16.09.2018

Говоров - світовий рекордсмен у цій дисципліні баттерфляй (фото: Instagram Андрія Говорова)

Український плавець Андрій Говоров завоював золоту медаль на дистанції 50 метрів батерфляєм на етапі Кубка світу в Досі (Катар).

Про це повідомляє Sportarena.

Говоров - світовий рекордсмен у цій дисципліні - показав час 22,82 секунди і покращив рекорд Кубка світу.

Американця Майкла Ендрю, який став другим, українець випередив майже на півсекунди.

На дистанції 50 метрів вільним стилем Говоров посів 4 місце.

Раніше на етапі Кубка світу в Казані український плавець виграв дві медалі: "золото" - на 50 метрах батерфляєм, "бронзу" - на 50 метрах вільним стилем.

А 1 липня український плавець Андрій Говоров на змаганнях в Римі встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм. У фіналі змагань Говоров показав час 22,27 секунди. Це на 16 сотих секунди краще за попередній світовий рекорд, який з 2009 року належав іспанцю Рафаелю Муньйосу.