Посміхніться, вас знімають

Згідно з рішенням, яке підписав на початку цього навчального року міський голова Тернополя Сергій Надал, у тернопільських школах почали встановлювати відеокамери для зовнішнього і внутрішнього спостереження. З їх допомогою за дітьми можуть дистанційно спостерігати як учителі, так і батьки, до того ж новація (разом із системою електронних перепусток, про яку «УМ» уже писала) покликана підвищити безпеку навчальних закладів.

Стрес-тест для медиків

У Тернополі розпочали підготовку до проведення Всеукраїнського збору-вишколу медиків-волонтерів, який відбудеться в листопаді. Його мета — навчити лікарів та фельдшерів з усіх областей ефективно працювати на полі бою та територіях поблизу центрів військового конфлікту.

«Гермес», бог шахрайської еміграції

«Гермес», бог шахрайської еміграції

У Тернополі розкрито грандіозну аферу, пов’язану з еміграцією українців до Сполучених Штатів Америки. Солідна, на перший погляд, фірма «Гермес» з десятирічним досвідом роботи, офісом у центрі міста та філіями в інших областях, яка широко рекламувала свою діяльність у сприянні виїзду в США, виявилася нічим іншим, як штабом кримінальної структури.

Шукати і знайти

У Тернополі відбулося офіційне відкриття Всеукраїнського центру пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО, засновницею якого стала радниця голови Тернопільської облдержадміністрації Алла Борисенко (волонтерське псевдо «Чонгар»).

І де тепер житимуть привиди?

І де тепер житимуть привиди?

У селищі Коропець Монастириського району Тернопільщини зазнав серйозної руйнації старовинний палац графа Бадені — там впали частина куполу та перекриття між першим і другим поверхами в центральній частині будівлі та її правому крилі.

Диво-сад

Диво-сад

Правду кажуть, що захопитися чимось добрим і корисним усерйоз, вкладаючи у це всю свою душу — це наче отримати додаткову силу. А ще — можливість творити справжні чудеса, принаймні досягати результатів, які більшість навколо вважає майже фантастичними і недосяжними.

Просто зірка

Просто зірка

Із нагоди Дня міста тернопільська Алея зірок поповнилася ще двома іменами (всього їх тепер десять) — заслуженого діяча мистецтв України, вже покійного художника і скульптора Казимира Сікорського та олімпійської чемпіонки з біатлону Олени Підгрушної.

Ми й так бачимо, хлопчику, що ти не москаль

Ми й так бачимо, хлопчику, що ти не москаль

Поки вороги намагаються знищити Україну, національна свідомість її народу лише зміцнюється, як зростає і визнання нації у світі. Причому відбувається це на всіх рівнях. От і в Тернополі нещодавно мав місце випадок, який не міг не втішити. До місцевого фотоательє «АртЛюкс» молоде нігерійське подружжя принесло на найпершу в його житті фотосесію свого півторамісячного первістка.

Смерть не на війні

Учора в селах Соколів і Скоморохи (вони розташовані поряд) Бучацького району Тернопільщини поховали одразу шістьох молодих чоловіків. Як розповіли «УМ» у Соколівській сільраді, найстаршому з них було 34 роки, наймолодшому — лише 22. І загинули вони не на війні на сході України, а на мирній дорозі між названими селами.