Талант на мільйон

Талант на мільйон

Із початку весни канал СТБ почав усіх активно переконувати: «Україна має талант». У рекламних роликах на всіх каналах Віктора Пінчука, бордах і сітілайтах у 12 найбільших містах, метро Києва і Харкова ведуча нового талант–шоу Оксана Марченко (яку, до речі, з короткими кучериками майже не впізнати) то жонглює бензопилкою, вогнегасником і сокирою, то тримає на тендітних плечах Влада Яму та Ігоря Кондратюка і ще — невідому загалу дівчину, то з пилкою біля ящика, в якій своєї участі чекає та ж білявка. А я і ті, хто буває на столичній Шулявці, щодня маємо можливість дивитися, як Марченко заарканила мотоцикли, на яких Яма і Кондратюк намагаються їхати в різні боки. Цей, професійною мовою, брендмауер на стіні «Більшовика» розміром 80 метрів на 11.
Шоу на телеекранах стартує наступної п’ятниці, а ми спробуємо розібратися з його «кухнею».

Наша Маша

У новому телевізійному сезоні, з вересня, нову не гламурну програму у форматі «шоу вихідного дня —вечір» планує запустити відома телеведуча Маша Єфросиніна. Піонерка «Підйому» на Новому каналі, свого часу ведуча ток–шоу «Лінія конфлікту» та «Одного у полі», екс–захисниця немодних індивідуальностей на «Інтері» уже кілька місяців активно займається створенням нового авторського проекту. І якщо раніше це були лише формування і визначення ідей, то зараз розпочався виробничий процес.

Телеграф, пошту й оперу брати не будуть

«УМ» уже повідомляла про рішення Київміськради взяти у кредит 1,2 мільярда гривень для погашення боргів перед «Київенерго», віддавши під заставу приміщення Театру імені Франка, Національної філармонії, Академії мистецтв, Мінфіну, СБУ, Генпрокуратури, поштових відділень і ще великого списку будівель, що є комунальною власністю. Цю ситуацію на вчорашній прес–конференції прокоментував Дмитро Гриджук, голова правління муніципального банку «Хрещатик», у якого міська влада столиці збирається брати кредит і якому готова під заставу віддати не лише фінансово вигідну, а й стратегічно важливу нерухомість.

Світських левів — проти шерсті

Після кількарічної тріумфальної ходи телеканалами (спочатку «Тоніс», потім «Перший Національний», тепер «1+1») авторської програми Катерини Осадчої «Світське життя», проектом подібного формату намагається вдовольнити свого глядача майже кожен загальнонаціональний мовник. Штатні світські та козирні «хроніки» уже є на згаданих кнопках, а також на «Новому каналі» та ІСТV. На черзі — канал К1, що входить до групи «Інтер». Тут незабаром обіцяють презентувати гримучу суміш «Світських хронік», «Ексклюзиву» і «Шоуманії», розбавлену обличчями політиків і бізнесменів, — «Повну версію».

Старі пісні. Російськомовні

Старі пісні. Російськомовні

На кіностудії Довженка закінчилися зйомки перших восьми випусків нового музичного шоу «Місце зустрічі», прем’єру якого телеканал «Інтер» планує наприкінці березня. Кореспондент «УМ» побувала на знімальному майданчику і... розчарувалася.