Громадою утричі легше

Днями на Черкащині про приєднання до Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади, котра рік тому вже згуртувала навколо себе Куцівку, Ковалиху та Мельниківку, заявили ще п’ять населених пунктів — Ташлик, Санжариха, Самгородок, Макіївка та Будо-Макіївка.

Стали відомі попередні причини масовою отруєння у дитячому таборі «Орльонок» на Донеччині

На Донеччині у дитячому таборі «Орльонок», що в селі Соснове Лиманського району, два дні поспіль масово госпіталізовували дітей, які приїхали туди оздоровитися. Станом на 19 липня на лікарняних ліжках перебували до сотні школярів разом iз працівниками.

На Черкащині волонтери рятують собаку, якій нелюди прострелили лапи

На Черкащині волонтери рятують собаку, якій нелюди прострелили лапи

На Черкащині волонтери і активісти Смілянської зоозахисної громадської організації "4 лапи" рятують від смерті собаку породи алабай. Її знайшли на трасі "Сунки-Сміла" з простреляними лапами. Поруч було восьмеро цуценят.

Юристів поменшає: уряд суттєво скоротив бюджетні місця у вишах

В Україні цього року стане менше студентів, які навчатимуться за рахунок бю­джету. Оскільки Кабінет Міністрів на 10% зменшив кількість бюджетних місць у вишах порівняно з роком минулим.

Теги: Освіта, Уряд

Жителька Умані виграла мільйон у лотерею на одинадцятий рік купівлі квитків

На одну мільйонерку в Україні стало більше. Пощастило домогосподарці з Умані Ірині Здіорук. Вона виграла омріяний мільйон гривень, придбавши лотерейний квиток у кіоску «Лото-забави».

Теги: Умань

На Черкащині досі на почали освоювати кошти на ремонт доріг

Області, які неефективно використовують кошти на будівництво та ремонт доріг, позбавлять частини фінансування, і ці кошти буде перерозподілено в межах усієї країни тим регіонам, які можуть ефективно їх освоїти, відновлюючи дороги.