Одеса відзначила річницю визволення від нацистів без ексцесів: чергували понад 1500 правоохоронців

Одеса 10 квітня святкувала 74-ту річницю визволення від нацистів. Щороку в цей день традиційно загострюється протистояння між місцевими радикалами та прихильниками свята, серед яких є багато любителів «руского міра».

В аеропорту Одеси понад 100 пасажирів рейсу до Анкари 10 годин були заблоковані в літаку

В аеропорту Одеси понад 100 пасажирів рейсу до Анкари 10 годин були заблоковані в літаку

Пасажири зазначають, що на час вимушеного перебування у літаку їм не запропонували навіть води та їжі. Причини того, що літак не рушив за маршрутом називали різні: спочатку повідомлялося про вибухівку на борту, потім про несправність літака, згодом про погані погодні умови.

Одеський суд заарештував «будиночок Карлсона» на Дерибасівській

Мансарду, яка несподівано виросла на знаменитому будинку Новікова у центрі Одеси, містяни прозвали «будиночком Карлсона». Ця прибудова сучасного вигляду явно не вписувалася у перелік робіт iз реставрації пам’ятки архітектури, що й обурило мешканців прилеглих будинків.

Олександр Ройтбурд усе-таки очолив Одеський художній музей

Голова Одеської ОДА Максим Степанов призначив художника Олександра Ройтбурда директором Одеського художнього музею. Контракт із Ройтбурдом підписано на п’ять років.

Олександр Ройтбурд призначений директором Одеського художнього музею (фото)

Олександр Ройтбурд призначений директором Одеського художнього музею (фото)

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов підписав розпорядження про призначення відомого художника Олександра Ройтбурда директором обласної комунальної установи "Одеський художній музей" і уклав з ним відповідний контракт.