«Погрожували моїм дітям та принижували Небесну Сотню»: Ірина Геращенко про переговори в Мінську

«Погрожували моїм дітям та принижували Небесну Сотню»: Ірина Геращенко про переговори в Мінську

Ірина Геращенко розповіла про черговий невдалий раунд переговорів із терористами у Мінську, який завершився тим, що вона була змушена дотерміново покинути засідання через погрози дітям та насмішки і приниження Небесної Сотні з боку «представників ОРДЛО і іх кураторів з РФ»

По Троїцькому терористи 5 годин гатили із 122-мм артилерії

За 5 годин обстрілу 13 січня терористи випустили по опорним пунктам українських захисників біля Троїцького близько 150 снарядів та мін із артилерії, 120-мм та 82-мм мінометів, зенітних установок, гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

На Донбасі просунулися на 10 км і покращили свої позиції ЗСУ

Рада нацбезпеки i оборони України констатує, що вже впродовж 2017 року Збройні сили України просунулися на Донбасі на 10 і більше кілометрів і значно покращили свої позиції.

Князєв вважає «найкримінальнішими» Дніпро і Харків

Князєв вважає «найкримінальнішими» Дніпро і Харків

Глава Національної поліції України Сергій Князєв вважає, що до найпроблемніших регіонів України за кількістю правопорушень і злочинів належать чотири міста: Дніпро, Харків, Запоріжжя й Одеса.

На Донеччині засудили до 9 років ув’язнення бойовика «Тумана»

Розвідника бойовиків так званої "ДНР" засудили за статтею "участь у терористичній групі чи терористичній організації" до 9 років ув’язнення. Своєї вини терорист не визнав і не розкаявся.