За минулий рік українські заробітчани переказали додому понад 9 млрд доларів

Важка економічна ситуація в Україні заставила багатьох наших співгромадян шукати кращого життя за кордоном — хто ж у світі не чув про українських заробітчан?

Теги: Економіка

У Раді пропонують «нарізати» Київ на 30 районів і збільшити повноваження мера

Найближчим часом народні обранці пропонують зміни для київської влади: збільшити кількість районів до 30 та підкоригувати у бік так само збільшення повноваження мера.

Віталій Кличко і надалі хоче милуватися пам’ятником Миколі Щорсу

Скандально відомий столичний пам’ятник одному з більшовицьких воєначальників часів громадянської війни Миколі Щорсу, встановлений в 1954 році, — знову у центрі скандалу.

На узбережжі Херсонщини запрацювали чотири нові поліцейські станції

Літо — гаряча пора й частенько відпустка через зловмисників може перетворитися на неприємні спогади. Особливо часто шахраї орудують на морських курортах.

Нацполіція виявила майже 3,5 тисячі фактів незаконного обігу зброї та вибухівки

Після початку війни на сході Україну у людей з’явилася величезна кількість зброї. Її значна частина потрапляла на мирну територію саме із зони бойових дій.

У Чорнобильській зоні досі тліють повалені дерева та сухостій

Чорнобильська зона знову нагадала про себе: цього разу — величезною пожежею, яка розпочалася близько 10-ї години ранку 5 червня. У зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення сталося займання сухої трави з подальшим розповсюдженням пожежі в лісовий масив на площі аж до 10 гектарів.

Через низькі зарплати з України масово виїжджають висококваліфіковані фахівці

За прогнозами експертів, не за горами той час, коли в Україні не буде кому виконувати роботу у певних сферах економіки — зокрема, через помітний дефіцит висококваліфікованих працівників (масово шукають кращої долі за кордоном фахівці у галузі ІТ та медики).

У Нацполіції розповіли, як їм вдалося відпрацювати фінал Ліги чемпіонів на висоті

У Нацполіції розповіли, як їм вдалося відпрацювати фінал Ліги чемпіонів на висоті

Фінальні матчі УЄФА українська поліція відпрацювала на високопрофесійному рівні. А переживати було за що, адже за цих кілька напружених святкових днів Україну відвідали майже 25 тисяч гостей i вболівальників.