«Друг Москви», головний в «офшорі» і старий-новий президент: результати виборів у трьох країнах ЄС

«Друг Москви», головний в «офшорі» і старий-новий президент: результати виборів у трьох країнах ЄС

У п’ятницю та суботу в Чехії пройшов другий тур президентських виборів. Діючий президент країни Мілош Земан остаточно переміг свого головного суперника з першого туру Їржі Драгоша і був переобраний на другий п’ятирічний термін.

Україна піднялася на чотири сходинки у рейтингу кращих країн світу

Американський журнал US News&World Report («Новини США та світовий звіт») щороку укладає у співпраці з іншими соціологічними фірмами, дослідницькими інституціями та Пенсильванським університетом і оприлюднює на початку року рейтинг 80 кращих країн світу.

З початку турецької наземної операції в Сирії загинули 24 цивільних — правозахисники

Турецькі наземні війська увійшли в неділю на територію північної Сирії у рамках кампанії із витіснення курдських збройних формувань із прикордонної зони.

Головна тема — розкол світу: у Давосі розпочався Світовий економічний форум

Учора відбулося урочисте відкриття Світового економічного форуму (СЕФ) у швейцарському гірськолижному курорті Давос. Робота цьогорічного 48-го форуму відбуватиметься з 23 по 26 січня.

Світ переживає глобальну кризу демократії — експерти «Дому свободи»

Світ переживає глобальну кризу демократії — експерти «Дому свободи»

У 2017 році політичні права та свободи в різних країнах світу зазнали суттєвого занепаду, оскільки Сполучені Штати у 2017 році «зреклися» своєї традиційної ролі захисника демократичних ідеалів.

Теги: Світ

Новий рік — новий кабінет: як змінився уряд Польщі і як це позначиться на відносинах з Україною

Як уже повідомляла «УМ», на початку грудня президент Польщі Анджей Дуда прийняв відставку глави уряду Беати Шидло і призначив новим прем’єр-міні­стром Польщі Матеуша Моравєцького, який одночасно очолив міністерство фінансів і розвитку.

У Сирії бойовики знищили сім російських літаків — ЗМІ

У Сирії бойовики знищили сім російських літаків — ЗМІ

Російська газета «Коммєрсант» iз посиланням на два неназванi «військово-дипломатичних джерела» повідомила 3 січня, що на російській військовій базі в Сирії «Хмеймімі» було знищено чотири бомбардувальники Су-24, два винищувачі Су-35С, транспортний літак Ан-72, а також склад боєприпасів

Теги: Росія, Сирія