За що купив,

За що купив,

Оригінальний проект, спрямований на боротьбу з корупцією, запровадила громадська спілка «Рада бізнесу Тернопілля». Називається він «Хто в цій хатині живе» і ставить за мету зацікавити пересічних громадян у викритті посадовців, чий рівень життя явно не відповідає задекларованим ними доходам.

Кримська «жемчужина» для Тернопільської облради

Кримська «жемчужина» для Тернопільської облради

Яких тільки «сюрпризів» не отримали мешканці Тернопільщини у списках прохідних партій на місцевих виборах. Наразі — про один такий, скандальна суть якого стала відома завдяки власному розслідуванню головного редактора тернопільської газети «Номер один» Віталія Поповича.

Таємниця скельного храму

Таємниця скельного храму

Більшості відомо про так звані місця сили, де неначе б’ють потужні енергетичні джерела Землі та Космосу, здатні впливати на здоров’я і долю людей. Однак не всі вони (особливо наші, вітчизняні) так широко розрекламовані, як, приміром, Гімалаї чи острів Пасхи, Ієрусалим чи озеро Байкал.

Фіксація для престижу

Петиція з проханням зберегти для педагогів фіксовану 20-відсоткову надбавку до посадового окладу за престижність праці з’явилася нещодавно на офіційному сайті Президента України. Зареєструвала її голова Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Людмила Мокей, яка переконалася в актуальності проблеми на гіркому досвіді освітян регіону, де і без того найнижча середня зарплата в Україні.

Із хрестом до перемоги

Із хрестом до перемоги

Всеукраїнське військове паломництво під гаслом «Тільки любов здатна на перемогу!» відбулося до відомого Маріїнського духовного центру у Зарваниці, що у Теребовлянському районі Тернопільської області.

Без зброї слабкі й герої

Уже понад рік на Тернопільщині завдяки громадській ініціативі діє військово-патріотичний вишкіл «Захисти свій дім», що допоміг тисячам жителів області безкоштовно отримати початкову військову та медичну підготовку.

Ухиляємося!

На Тернопільщині тривають проблеми з мобілізацією. Підсумовуючи результати її шостої хвилі, що закінчилася 17 серпня, обласний військовий комісар Володимир Катинський повідомив, що в цілому її план не вдалося виконати навіть наполовину — на сьогодні це лише 41 відсоток.

Щасливі на візках

Щасливі на візках

Ця історія — про кохання. Про кохання, перед яким нехай сховаються всілякі гламурні «амури». Про кохання незвичайне, вистраждане і вимріяне довгими роками, яке прийшло до двох непросто, нешвидко і, здається, всупереч усьому. Час, відстань, особисті проблеми і загальні обставини, врешті-решт, навіть міжнародна політика — геть усе було проти нього.

Де «Кобра» не промчиться...

Де «Кобра» не промчиться...

До такої поліції, як столична, Тернополю ще далеко, однак модернізація вже відбулася і в роботі місцевих правоохоронців. Зокрема, в місті створено кілька груп швидкого реагування, куди входять як оперативні співробітники міліції, так і співробітники так званого громадського блоку.

Лемківські радість і печаль

Лемківські радість і печаль

В урочищі Бичова Монастириського району Тернопільщини відбувся XVI Всеукраїнський фестиваль лемківської культури «Дзвони Лемківщини», присвячений 70-річчю депортації представників цієї української народності з її споконвічних земель на території сучасної Польщі.