Полуниці для Європи

Сільськогосподарські компанії на Львівщині мають достатні промислові потужності для вирощування полуниці за європейськими стандартами та експорту отриманого врожаю до країн Європи.

Влада з гранатами

Зав’язаного на складній афері з «розпилом» державного майна службовця, що мав допомагати зберегти його в держвласності, вдалося затримати під час однієї зі спецоперацій Генеральної прокуратури України та Головного управління національної поліції у Київській області.

Японський трактор у лізинг

Як свідчить моніторинг ринку останніх років, найбільшою популярністю в українських аграріїв сьогодні користується техніка виробництва США. І рiч не тільки в тому, що засновника всесвітньо відомої компанії «Джон Дір» наші фермери сприймають як свого рідного інженера-емігранта Івана Козу. Американська техніка справді добре зарекомендувала себе в полях України.

Росіяни хочуть солі?..

Росіяни хочуть солі?..

Росспоживнагляд дозволив українському державному підприємству «Артемсіль» відновити постачання солі до Росії. Очікується, що підприємство постачатиме до Росії 170 тисяч тонн солі щороку. Росспоживнагляд повідомив Федеральну митну службу про допуск продукції з 10 травня.

Навіщо нам інтегруватися в ЄС

Поміж необхідними для адаптації в європейському правовому полі актами є й такі, що стосуються органічного фермерства, стандартів торгівлі рослинами і живими тваринами, продуктами тваринництва. Заступник міністра агрополітики з питань євроінтеграції Владислава Рутицька днями повідомила про початок проміжних переговорів на ці теми двостороннього Комітету асоціації між Україною та ЄС.

Висока зарплата — результат інвестицій

Висока зарплата — результат інвестицій

Минулого року заробітна плата на сільськогосподарських підприємствах області у розрахунку на одного штатного працівника склала 4358 гривень, що в 1,6 раза більше, ніж попереднього року, і є найвищою в Україні. Про це повідомила директор Департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської ОДА Марія Савка, звітуючи про підсумки роботи агропромислового комплексу за 2015 рік та плани на нинішній.

Аграріїв підтримають Сполучені Штати

Результатом зустрічі заступника міністра агрополітики Владислави Рутицької з представниками сільськогосподарського відомства США Даррелом Апшоу та Дуайтом Вайлдером стала домовленість про підготовку майбутньої американської торговельно-інвестиційної місії до України на чолі з заступником міністра сільського господарства США Майклом Скьюсом.

Доки гривні скакати?

Учора комерційний курс обміну вже перевищив прогнозовану планку, піднявшись до 25,2 гривні за один американський долар. Проте бажаючих купити валюту не зменшується. Ажіотаж серед фізичних осіб підвищується обмеженням продажу валюти в одні руки, еквівалентом у три тисячі гривень.

Агробіржа як міжнародний проект

Наразі Україна виробляє втричі більше аграрної продукції, ніж споживає. І ця продукція має попит на світовому ринку — недавній флешмоб Food.ua підтвердив її успішне комерційне просування навіть у країнах ЄС. Україна активно відкриває нові ринки для компенсації втрат у країнах СНД, зокрема в Російській Федерації.