Тарасу Кутовому тридцять реформаторів у поміч

Тарасу Кутовому тридцять реформаторів у поміч

Із 1 серпня новостворений підрозділ офіційно розпочав свою роботу. Міністр агрополітики Тарас Кутовий під час засідання Громадської ради при відомстві повідомив, що до складу Офісу увійде три десятки реформаторів, які допомагатимуть проводити зміни у відомстві. Сьогодні це п’ятірка, яка вже пройшла

Держгеокадастр віднині підпорядкований Міністерству аграрної політики та продовольства

Раніше діяльність Держ­геокадастру спрямо­ву­вав і координував Ка­бінет Міністрів через віце-прем’єр-міністра, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Теги: Україна

В Україні намолотили 10 мільйонів тонн зерна

В Україні намолотили 10 мільйонів тонн зерна

Спека, що тривала до вчорашнього дня, пришвидшила дозрівання врожаю. Валовий збір ранніх зернових та зернобобових в Україні, за даними Мінагрополітики, вже на 14 липня перевищив 10 мільйонів тонн.

Теги: Україна

Не на смак, а на користь

Майже п’ять сотень майбутніх інспекторів з усіх регіонів України стали учасниками навчальної програми з проведення аудиту процедур, що базуються на принципах НАССР, яка дозволяє гарантувати виробництво безпечної продукції шляхом ідентифікації небезпечних чинників.

Глиняне ноу-хау

Глиняне ноу-хау

Індійський винахідник Мансукхбхай Праджапаті (Mansukhbhai Prajapati) винайшов холодильник, який допомагає людям у країнах зі спекотним кліматом зберігати їжу свіжою без використання електроенергії.

Полуниці для Європи

Сільськогосподарські компанії на Львівщині мають достатні промислові потужності для вирощування полуниці за європейськими стандартами та експорту отриманого врожаю до країн Європи.

Влада з гранатами

Зав’язаного на складній афері з «розпилом» державного майна службовця, що мав допомагати зберегти його в держвласності, вдалося затримати під час однієї зі спецоперацій Генеральної прокуратури України та Головного управління національної поліції у Київській області.

Японський трактор у лізинг

Як свідчить моніторинг ринку останніх років, найбільшою популярністю в українських аграріїв сьогодні користується техніка виробництва США. І рiч не тільки в тому, що засновника всесвітньо відомої компанії «Джон Дір» наші фермери сприймають як свого рідного інженера-емігранта Івана Козу. Американська техніка справді добре зарекомендувала себе в полях України.