Історичний максимум: минулого року Україна експортувала рекордну кількість зерна

За попередніми оцінками, у 2016/2017 маркетинговому році, який завершився у червні, Україна експортувала 43,8 мільйона тонн зернових, що стало абсолютним рекордом.

Теги: Економіка

Усе на краще: заборони Росспоживнагляду спонукали тваринників покращили якість продукції

Канули в Лету істеричні заборони Росспоживнагляду на імпорт та транзит м’ясомолочної продукції з України. Ми навчилися диверсифікувати ринки збуту, аби не залежити від шантажу північного «брата». Проте можна навіть подякувати агресивним дозвільним службам Росфедерації.

Теги: Економіка

Мінагропрод допускає можливість продажу землі юридичним особам

Робоча група при Міністерстві аграрної політики і продовольства допускає можливість такого продажу земельних ділянок з урахуванням низки обмежень у разі скасування мораторію на продаж сільгоспземель, якщо буде відпрацьовано механізм мінімізації ризиків їх масової скупки.

Теги: Економіка

Хмельниччина і Житомирщина об’єднались для очищення річок Случ та Хомора

У Полонному, що на Хмельниччині, спільне засідання Хмельницької та Житомирської регіональних комісій iз питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій зібрало понад сотню людей цих сусідніх областей.

Теги: екологія

Карантинна загроза: Україна може втратити закордонні ринки збуту зерна

Із початку поточного маркетингового року лише на експортні партії українського зерна отримано 156 нотифікацій (попереджень про незадовільний стан зерна на підставі виявлення в експортних партіях карантинних для країни-покупця організмів).

Теги: Економіка

Революційна еволюція: як кардинально змінилось молочне скотарство за 10 років

Революційна еволюція: як кардинально змінилось молочне скотарство за 10 років

За останні десять років національне молочне скотарство кардинально змінилося. Змінилось і ставлення до нього виробників аграрної продукції. Однак цього недостатньо, щоб відповісти на нові виклики світового та українського молочних ринків.

Теги: Економіка

В Україні майже повністю посіяли ярі зернові і зернобобові

В Україні майже повністю посіяли ярі зернові і зернобобові

Станом на кінець тижня посів ярих зернових та зернобобових культур проведено на площі 6,8 мільйона гектарів, або на 94 відсотках від запланованого. Ранні ярі зернові та зернобобові посіяні на площі 2,3 мільйона гектарів.

Теги: Економіка