Уряд Північного Рейну-Вестфалії вимагає скасувати безвіз для Грузії через наплив мігрантів

У листі до виконуючого обов’язки міністра внутрішніх справ Німеччини Томаса де Мезьєра зазначається, що кількість шукачів притулку з Грузії різко зросла і частина цих людей займаються «кримінальною діяльністю».

У Німеччині після понад трьох місяців нарешті домовились щодо створення коаліції

Уранці в середу, 7 лютого, інформагенції повідомили, що Християнсько-демократичний союз Німеччини Ангели Меркель (ХДС) і Християнсько-соціальний союз (ХСС) погодили з Соціал-демократичною партією Мартіна Шульца всі найважливіші питання та умови, що будуть включені до коаліційної угоди.

Теги: Німеччина

Окупований Крим незаконно відвідали дев’ять депутатів-праворадикалів із Німеччини

Окупований Крим незаконно відвідали дев’ять депутатів-праворадикалів із Німеччини

Депутати із регіональних парламентів Берліна, Бранденбурга і Рейн-Вестфалії від праворадикально-популістської партії AfD відвідали Крим. Кордон вони перетнули незаконно, бо прибули в аеропорт Сімферополь без дозволу українських правоохоронців та прикордонників.

Мозковий штурм з діаспорою: українські вчені у лютому представлятимуть проекти в Берліні

Використання потенціалу наукової діаспори є одним із сучасних підходів до модернізації та інтегрування у світовий науковий простір наукових систем багатьох країн, особливо пост­тоталітарних, у яких трансформація суспільного ладу супроводжується зниженням фінансування науки

У Німеччині партія Мартіна Шульца погодилась на коаліційні преговори із блоком Ангели Меркель

У Німеччині партія Мартіна Шульца погодилась на коаліційні преговори із блоком Ангели Меркель

З часу виборів у вересні 2017 року, коли блок, очолюваний Ангелою Меркель, не зміг отримати більшість, у Німеччині не сформували уряд через відсутність коаліції різних партій.

Глава МЗС Німеччини пропонує заохочувати Росію до виконання «Мінська» скасуванням санкцій

Міністр закордонних справ Німеччини Зіґмар Ґабріель висловився за те, аби ЄС почав поетапно скасовувати санкції проти Росії за умови тривалого перемир’я на сході України.

У Берліні створюють «зони безпеки» для жінок на Новий рік

"Безпечну зону" для жінок створять організатори святкування Нового року в Берліні. створять. На такий крок пішли, щоб унеможливити сексуальні напади. Нові заходи безпеки запрацюють під час вечірки біля Бранденбурзьких воріт.

В Німеччині п’яний водій фури з України переїхав жінку-поліцейського

В Німеччині п’яний водій фури з України переїхав жінку-поліцейського

Сорокатонна фура з українськими номерами під керуванням громадянина України в ніч на четвер протаранила поліцейський автомобіль неподалік німецько-голландського кордону, на автобані 61 близько Фірзена.