Витрати українців на «комуналку» можуть незабаром зрости на 15%

На які лише хитрощі не йде наш «дорогий» уряд, піклуючись хіба що про те, аби якомога більше шкур здерти з громадян. Чергового цінового сюрпризу варто очікувати вже наступної весни.

«Укртелеком» наймає «фортівців» вибивати неіснуючі борги у пересічних українців

До редакції «УМ» звернувся житель міста Хмельницького й розповів обурливо-детективну історію, яку йому доводиться переживати завдяки «старанням» ПАТ «Укртелеком».

В Україні з'явиться сучасний навчальний центр військової розвідки

В Україні з'явиться сучасний навчальний центр військової розвідки

До Дня військової розвідки, який святкується в Україні 7 вересня, армійській еліті буде зроблено неабиякий подарунок, адже завершено підготовчий етап зі створення навчального центру військової розвідки на базі 49-го окремого навчального розвідувального батальйону.

Теги: армія

Окупанти на Донбасі знову почали стріляти із забороненої Мінськими домовленостями зброї

На фронті в останні дні ворог дещо знахабнів порiвняно з попереднім періодом, адже знову почав застосовувати зброю з калібром, забороненим Мінськими домовленостями. У вівторок, 31 липня, таке озброєння було застосовано тричі.

Теги: Донбас, ООС

ЧІПляє паспорт: чи універсальні ID-картки як основний документ після двох років реформи

ЧІПляє паспорт: чи універсальні ID-картки як основний документ після двох років реформи

Уже два роки, як в Україні діє закон щодо змін у паспортній сфері, який свого часу ще на рівні законопроекту розкритикували громадські експерти. І про ймовірні ризики паспортної реформи фахівці говорили ще до ухвалення закону. Чи підтвердилися ці прогнози?

Теги: Україна

За останні три дні загинули троє українських воїнів, ще четверо отримали поранення

У неділю на фронті ворог 30 разів відкривав вогонь по позиціях наших військ, щоправда, заборонене Мінськими домовленостями озброєння не застосовували.

Теги: Донбас, ООС

За півроку іноземці скоїли півтори тисячі злочинів — Нацполіція

Проблема мігрантів, які їдуть звідусіль,заполонивши Європу, — щорік стає актуальнішою. І хоч Україна не є членом Євросоюзу і не зобов’язувалася виконувати квоти «притулку» для іноземців, утім, це не заважає мігрантам перетинати наші кордони.

За останню добу четверо захисників України отримали поранення

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил 25 липня залишалася хоч і контрольованою, але досить напруженою. Адже противник 24 рази відкривав вогонь по позиціях наших військ, а один раз знахабнілі «іхтамнети» навіть вели вогонь із важкого озброєння.

Теги: Донбас, ООС

Валентин Соколовський: «Будуючи державу, треба брати краще із козацької доби»

Валентин Соколовський: «Будуючи державу, треба брати краще із козацької доби»

У козацькому середовищі обрали єдиного гетьмана України — екс-депутата Юрія Кармазіна. Проте далеко не всі козацькі організації підтримують новопроголошеного гетьмана.

Теги: Політика