Поїдемо під наглядом: у маршрутках Тернополя з'явиться відеокамери

Поїдемо під наглядом: у маршрутках Тернополя з'явиться відеокамери

У Тернопільському відділі поліції відбувся своєрідний «круглий стіл» за участю правоохоронців та керівників фірм-перевізників, спричинений неприємною ситуацією. Останнім часом на маршрутах громадського транспорту обласного центру відчутно зросла кількість злочинів.

«П’ятниця» дістала

У мережі Facebook поширено відкрите звернення від громадськості, діячів культури,освіти, духовенства та журналістів Бережанського району Тернопільщини. Люди глибоко обурені ситуацією, при якій населення району, яке на 99% є україномовним, на 25-му році незалежності української держави позбавлене можливості слухати ФМ-радіо з українським культурним контентом і взагалі рідною мовою.

Боже, поможи!

Депутати Тернопільської облради прийняли звернення до Президента України та уряду з проханням скасувати нормативні акти, згідно з якими комплекс Почаївської лаври був незаконно (без згоди обласної ради, що порушувало закон про місцеве самоврядування) був вилучений зi спільної власності територіальних громад Кременецького району і переданий у відання Державного комітету будівництва та архітектури.

Російське — геть!

Низка тернопільських громадських організацій звернулися до міського голови Сергія Надала з категоричною вимогою заборонити на території Тернополя «функціонування будь-якого російського бізнесу, зокрема діяльність організацій усіх форм власності, власники та співвласники яких мають російське та офшорне походження».

«Державне космічне агентство завдає непоправної шкоди іміджу України»

«Державне космічне агентство завдає непоправної шкоди іміджу України»

Останнім часом легендарне конструкторське бюро «Південне» у Дніпропетровську неабияк лихоманить. Проте головною причиною цього стали зовсім не виробничі негаразди. З цим, навпаки, конструкторському бюро можна навіть позаздрити. Адже середня заробітна плата тут сягає дев’яти тисяч гривень. Стабільні робочі місця мають 5300 осіб.

Поліція для села

Поліція для села

Пілотний проект щодо створення спеціальних поліцейських станцій, які покликані відчутно вдосконалити правоохоронну діяльність у сільській місцевості, стартував у селищі Золотий Потік Бучацького району Тернопільської області.

Золота земля базару

У Тернополі назріває черговий конфлікт навколо продуктового ринку, розташованого на вулиці Шептицького. Черговий — бо різні конфлікти та скандальчики супроводжували нову торговицю впродовж усього її недовгого строку функціонування.

Верблюда бракує!

У Тернополі емоційно обговорюють повідомлення, що його опублікував у соцмережі депутат міської ради, член ії постійної комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Олег Нитка. Народний обранець був злегка шокований листом-зверненням від управління парків обласного центру, оприлюдненим на останньому засіданні цієї комісіі, тож не втримався, аби не поділитися своїми думками з громадою.

Великий шухер

Великий шухер

У Тернополі ще не було такого масштабного «шмону», як той, що його розпочали в правоохоронних структурах обласного центру співробітники Національного антикорупційного бюро України — одночасно 40 обшуків!

Рахівниця й тоталітаризм

Рахівниця й тоталітаризм

Як відомо, минулорічної весни наше Міністерство культури заявило про необхідність створення в Україні музею тоталітаризму, який би розкривав весь масштаб злочинів комуністичного режиму проти українського народу.