Збитки банків України вдвічі перевищили попередній максимум

Збитки банків України вдвічі перевищили попередній максимум

"Банківський сектор показав рекордно високий збиток у 2016 році – 159 мільярдів гривень, що обумовлено резервуванням кредитного портфелю "Приватбанку", - повідомив директор департаменту фінансової стабільності НБУ. 85% рекорду забезпечив Приватбанк

Інтереси українців не зачепить обмеження розрахунків готівкою до 50 тисяч гривень

Рішення Національного банку України про зниження граничної суми готівкових розрахунків за участю фізичних осіб до 50 тис. грн. не зачепить інтереси простих людей, при цьому оздоровить економіку та фінансову систему України.

Нацбанк забрав у Коломойського "Буковель" та літаки

Нацбанк забрав у Коломойського "Буковель" та літаки

«ПриватБанк» влітку цього року став власником низки активів своїх акціонерів, які перебувають у заставі в НБУ, зокрема лижного курорту «Буковель» і літаків «Боїнг», які тепер перейшли у власність держави.

Коломойський дякує Кабміну Гройсмана за націоналізацію Приватбанку

Коломойський дякує Кабміну Гройсмана за націоналізацію Приватбанку

Колишній співвласник «Приватбанку» Ігор Коломойський вперше прокоментував націоналізацію банку. На п’яту добу після відповідного рішення влади він дякує уряду і прем’єр-міністру Володимиру Гройсману особисто, але звинувачує Нацбанк у свавіллі.

У Нацбанку підтвердили проблеми з платежами «Приватбанку»

Національний банк підтверджує, що «Приватбанк» усе ще не здійснює платежі фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, тим самим фактично спростувавши заяву міністра фінансів Олександра Данилюка про відновлення платежів. В НБУ наголошують, що всі платежі мають бути виконані до кінця дня.

Націоналізацію «Приватбанку» вітає МВФ і Велика сімка

Міжнародний валютний фонд вітає рішення про націоналізацію «Приватбанку» і обіцяє й надалі підтримувати Україну в реформуванні економіки. Країни «великої сімки» також привітали націоналізацію і заявили про схвалення діяльності української влади у цьому питанні.