У Тернополі розслідують махінації фінансової піраміди Helix Capital Україна

У Тернополі розслідують махінації фінансової піраміди Helix Capital Україна

Більше сотні заяв у поліцію, тисячі причетних людей та близько 15 мільйонів завданих збитків — це остання інформація про хід розслідування кримінальної справи щодо діяльності так званого товариства з обмеженою відповідальністю Helix Capital Україна

Як живий!

Як живий!

У самому центрі Тернополя, на історичній вулиці Валова, з’явився незвичайний пам’ятник. У темну пору доби і здалеку необізнаним перехожим навіть може видатись, що то спинився на мить якийсь дуже високий чоловік міцної статури.

На Тернопільщині готуються до ювілею битви проти російської армії

На Тернопільщині готуються до ювілею битви проти російської армії

14 серпня виповнюється 100 років від початку історичної битви біля гори Лисоня (територія Бережанського району Тернопільщини), в якій полк Українських Січових Стрільців за підтримки австро-угорських вояків протистояв російській армії, тривалий час стримуючи її наступ.

Теги: Історія

З герба Тернополя вимагають зняти єврейську зірку Давида

Цікаве відкрите звернення з підписами більш як двохсот громадських активістів адресували міському голові Тернополя та депутатам міськради. Йдеться в ньому про герб міста, затверджений уже в роки Незалежності.

Теги: Україна

У Тернополі заборонили "Росію" і "Москву"

У Тернополі заборонили  "Росію" і "Москву"

На сесії Тернопільської міської ради прийнято рішення про заборону на території міста вивісок та зовнішньої реклами, де вживаються слова «Росія», «Москва», «Російська Федерація» тощо включно з їх перекладами іншими мовами та похідними від них словами та словосполученнями.

Теги: Політика