Рада ухвалила закон про мовні квоти на телебаченні

Рада ухвалила закон про мовні квоти на телебаченні

Верховна Рада встановила загальнонаціональним каналам квоти у 75% передач та фільмів українською мовою, місцевим - у 60%, проголосувавши за відповідні зміни до Закону щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації №5313 у вівторок.

Українські митці підтримують запровадження мовних квот на телебаченні

Українські актори, режисери, письменники і кіносценаристи закликали депутатів ухвалити в другому читанні закон 5313 про мовні квоти на телебаченні на цьому тижні. На їхню думку, закон дасть змогу збільшити в телеефірі частку україномовного продукту.

Теги: Культура, ТБ

Луганські терористи оголосили у розшук чотирьох українських журналістів

Чотирьох медійників із програми «Подробності», яка виходить на телеканалі «Інтер», оголосили у розшук в терористи в окупованому Луганську в середу. Причина розушку: «за сприяння терористичній діяльності».

На Рівненщині затримали телевізійників ZIK під час зйомки військового об’єкту

СБУ затримала двох журналістів телеканалу ZIK і власника безпілотного літального апарату, які незаконно знімали військовий об'єкт у Рівненській області у понеділок. Затримані отримали статус свідків у відкритому кримінальному провадженні. Їх відпустили вранці у вівторок.

Теги: Рівне, СБУ, ТБ

Зураб Асланія обраний головою Суспільного мовлення

Зураб Асланія обраний головою Суспільного мовлення

Колишній гендиректор Національної телекомпанії України, 52-річний Зураб Асланія обраний головою Суспільного мовлення за підсумками засідання Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України у понеділок ввечері.

Теги: ТБ, Україна

Українські канали в готелях Туреччини: дипломати вимагають кращого сервісу (документ)

Українські канали в готелях Туреччини: дипломати вимагають кращого сервісу  (документ)

Посол України Андрій Сибіга хоче, щоб у готелях Туреччини туристи могли дивитися українське телебачення, а не російську пропаганду. для цього він уже звернувся до голови асоціації готельєрів Туреччини, нагадавши, що з України лише в 2016 році приїхало майже 1,5 мільйона туристів.