Луганські терористи оголосили у розшук чотирьох українських журналістів

Чотирьох медійників із програми «Подробності», яка виходить на телеканалі «Інтер», оголосили у розшук в терористи в окупованому Луганську в середу. Причина розушку: «за сприяння терористичній діяльності».

На Рівненщині затримали телевізійників ZIK під час зйомки військового об’єкту

СБУ затримала двох журналістів телеканалу ZIK і власника безпілотного літального апарату, які незаконно знімали військовий об'єкт у Рівненській області у понеділок. Затримані отримали статус свідків у відкритому кримінальному провадженні. Їх відпустили вранці у вівторок.

Теги: Рівне, СБУ, ТБ

Зураб Асланія обраний головою Суспільного мовлення

Зураб Асланія обраний головою Суспільного мовлення

Колишній гендиректор Національної телекомпанії України, 52-річний Зураб Асланія обраний головою Суспільного мовлення за підсумками засідання Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України у понеділок ввечері.

Теги: ТБ, Україна

Українські канали в готелях Туреччини: дипломати вимагають кращого сервісу (документ)

Українські канали в готелях Туреччини: дипломати вимагають кращого сервісу  (документ)

Посол України Андрій Сибіга хоче, щоб у готелях Туреччини туристи могли дивитися українське телебачення, а не російську пропаганду. для цього він уже звернувся до голови асоціації готельєрів Туреччини, нагадавши, що з України лише в 2016 році приїхало майже 1,5 мільйона туристів.

Телеканал СТБ оштрафували за передачі, що шкодять дитячій психіці

Телеканал СТБ оштрафували за передачі, що шкодять дитячій психіці

"Моніторингами Національної ради встановлено, що окремі епізоди передач "МастерШеф", "Хата на тата", "Битва екстрасенсів", "Один за всіх" містили сцени жорстокості, насильства, непристойні слова і жести тощо і транслювалися в час, доступний для дітей", - написав член Нацкомісії Сергій Костинський