Зураб Асланія обраний головою Суспільного мовлення

Зураб Асланія обраний головою Суспільного мовлення

Колишній гендиректор Національної телекомпанії України, 52-річний Зураб Асланія обраний головою Суспільного мовлення за підсумками засідання Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України у понеділок ввечері.

Теги: ТБ, Україна

Українські канали в готелях Туреччини: дипломати вимагають кращого сервісу (документ)

Українські канали в готелях Туреччини: дипломати вимагають кращого сервісу  (документ)

Посол України Андрій Сибіга хоче, щоб у готелях Туреччини туристи могли дивитися українське телебачення, а не російську пропаганду. для цього він уже звернувся до голови асоціації готельєрів Туреччини, нагадавши, що з України лише в 2016 році приїхало майже 1,5 мільйона туристів.

Телеканал СТБ оштрафували за передачі, що шкодять дитячій психіці

Телеканал СТБ оштрафували за передачі, що шкодять дитячій психіці

"Моніторингами Національної ради встановлено, що окремі епізоди передач "МастерШеф", "Хата на тата", "Битва екстрасенсів", "Один за всіх" містили сцени жорстокості, насильства, непристойні слова і жести тощо і транслювалися в час, доступний для дітей", - написав член Нацкомісії Сергій Костинський

Facebook заблокував сторінку телеканалу «Звезда» через героїзацію терористів ДНР

Facebook  заблокував сторінку телеканалу «Звезда» через героїзацію терористів ДНР

Офіційний акаунт російського пропагандистського телеканалу "Звезда" у Fаcebook був заблокований у вівторок. Причина: публікація статті про ватажка банди ДНР "Сомалі" Михайла Толстих на прізвисько "Гіві".

У Маріуполі перевірять телеканал МТВ через російську пропаганду

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку маріупольського телеканалу "МТВ" через трансляцію пропагандистської програми російського телебачення в ефірі, яка відбулася 11 лютого. У програмі стверджується, що «України не існувало до останнього часу».

Россія 24 вішає вбивство Гіві в Донецьку на Зоряна і його поплічника Шкіряка

Россія 24 вішає вбивство Гіві в Донецьку на Зоряна і його поплічника Шкіряка

Російський пропагандистський телеканал "Росія 24" зганьбився, повідомивши версію, згідно якої вбивство ватажка банди «Сомалі» Михайла Толстих на прізвисько "Гіві" замовили "два представники українського істеблішменту" - Зорян і Шкіряк, а виконавцями стали люди "такого собі Яроша".