США планують вдруге висадити астронавтів на Місяці

Віце-президент США Майк Пенс офіційно висловив намір Сполучених Штатів висадити на Місяці астронавтів з метою створення нових можливостей у космосі, в тому числі для розвитку програм польотів на Марс.

Теги: Космос, США

Апокаліпсис від Нібіру: через три тижні пророкують черговий кінець світу

Між 20 і 23 вересня станеться Апокаліпсис. І спричинить його не Північна Корея чи «Ісламська держава», а таємнича планета Нібіру, яка в ті дні може таранити Землю.

NASA проводить конкурс на найкраще повідомлення для відправки за межі Сонячної системи

NASA проводить конкурс на найкраще повідомлення для відправки за межі Сонячної системи

Користувачі соцмереж можуть скористатися унікальним шансом та відправити своє повідомлення зонду Voyager-1, який вилетів за межі сонячної системи. Конкурс триватиме до 5 вересня. Для участі треба опублікувати повідомлення до 60 знаків із хештегом #MessageToVoyager.

Зонд «Кассіні» максимально наблизився до планети-гіганта Сатурна

Учора космічний зонд «Кассіні» розпочав фінальну фазу своєї місії на Сатурн, повідомляє Бі-Бі-Сі. Апарат виконує перше із запланованих наближень до гігантської планети.

Теги: Космос

Українські вчені створили портрет Тараса Шевченка, який видно з космосу

Українські вчені створили портрет Тараса Шевченка, який видно з космосу

Фахівці Національного реєстру рекордів уже зафіксували новий рекорд у категорії «Наука та технології». Керівник Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова підтвердила, що «картину», на якій зображений український Пророк, можна побачити навіть із космосу.