У Львові відкрили перше територіальне відділення НАБУ

У Львові відкрили перше територіальне відділення НАБУ

Два тижні тому офіційно розпочало роботу Львівське територіальне управління Національного антикорупційного бюро України. Служба моніторитиме діяльність суддів, депутатів, а також чиновників.

Теги: Львів, НАБУ

За порушення на Грибовицькому сміттєзвалищі судитимуть екс-директора ЖЕКу

У службовій недбалості та порушенні правил екологічної безпеки підозрюють екс-директора ЛКП «Збиранка» Богдана Горбаля, його заступника Бориса Плашенка, а також начальника полігону Олександра Куприча.

Теги: Львів, суд

Під Львовом село на 110 мешканців нашпигують камерами спостереження

Село Горішній, яке офіційно налічує 110 мешканців і розташоване впритул до території Львова, обладнають 33 камерами спостереження і вуличним освітленням на загальну суму 2,76 млн. грн.

Теги: Львів

Предки виходять iз тіней

Предки виходять iз тіней

У Львівському палаці мистецтв працює виставка «Тіні забутих предків», присвячена легендарній стрічці Сергія Параджанова. Основний меседж, який уже сповна відчули у Києві, де пересувний грандіозний проект показували раніше, — ода таланту народу і митців.

Омбудсмани у формі: поліція захищатиме затриманих

Омбудсмани у формі: поліція захищатиме затриманих

В Україні пройшла підготовку перша група поліцейських управління захисту прав людини. «Цей підрозділ буде тісно співпрацювати з Міністерством юстиції України та міжнародними експертами.

Теги: поліція

«Моя любов до Батьківщини — між нотами»

«Моя любов до Батьківщини — між нотами»

Стартував концертний тур Джамали містами України. Коли його планували-організовували, співачка ще не мала титулу переможниці цьогорічного «Євробачення». У рамках туру одним iз перших із перемогою її привітав Львів. Напередодні клубного концерту, 21 травня, новоспечена народна артистка зустрілася з мером Андрієм Садовим та залишила львів’янам автограф у Книзі почесних гостей міста. «Хочу, щоб усі наші мрії здійснились.

«Мило» — не за адресою

«Мило» — не за адресою

Нещодавно Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення винести попередження ТРК «Україна» у зв’язку з трансляцією серіалу «Не зарікайся». Зачитуючи рішення, глава Нацради Юрій Артеменко озвучив рекомендацію телеканалу утриматися від показу телепродуктів, які можуть призвести до розколу в суспільстві, викликати ворожнечу і ненависть.