Якісного зерна побільшає: цього року урожай зернових має скласти 60 млн тонн

Потреби країни у продовольчому зерні для кормових цілей та для переробної промисловості цього року задовольняються повністю. Обсяг експорту перевищуватиме обсяг внутрішнього споживання.

Теги: Економіка

Ранні зернові зібрали майже з половини площ

На кінець минулого тижня в Україні зібрали майже 14,5 мільйона тонн зерна зернових та зернобобових культур iз площі 4,3 мільйона гектарів. Це трохи менше половини від 9,7 мільйона гектарів, які загалом належить зібрати.

Теги: Економіка

Історичний максимум: минулого року Україна експортувала рекордну кількість зерна

За попередніми оцінками, у 2016/2017 маркетинговому році, який завершився у червні, Україна експортувала 43,8 мільйона тонн зернових, що стало абсолютним рекордом.

Теги: Економіка

Усе на краще: заборони Росспоживнагляду спонукали тваринників покращили якість продукції

Канули в Лету істеричні заборони Росспоживнагляду на імпорт та транзит м’ясомолочної продукції з України. Ми навчилися диверсифікувати ринки збуту, аби не залежити від шантажу північного «брата». Проте можна навіть подякувати агресивним дозвільним службам Росфедерації.

Теги: Економіка

Мінагропрод допускає можливість продажу землі юридичним особам

Робоча група при Міністерстві аграрної політики і продовольства допускає можливість такого продажу земельних ділянок з урахуванням низки обмежень у разі скасування мораторію на продаж сільгоспземель, якщо буде відпрацьовано механізм мінімізації ризиків їх масової скупки.

Теги: Економіка

Хмельниччина і Житомирщина об’єднались для очищення річок Случ та Хомора

У Полонному, що на Хмельниччині, спільне засідання Хмельницької та Житомирської регіональних комісій iз питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій зібрало понад сотню людей цих сусідніх областей.

Теги: екологія

Карантинна загроза: Україна може втратити закордонні ринки збуту зерна

Із початку поточного маркетингового року лише на експортні партії українського зерна отримано 156 нотифікацій (попереджень про незадовільний стан зерна на підставі виявлення в експортних партіях карантинних для країни-покупця організмів).

Теги: Економіка