Донька ватажка луганських терористів Корнета навчається на «бюджеті» в Харкові

Донька ватажка луганських терористів Корнета навчається на «бюджеті» в Харкові

Марина Корнет - студентка Харківської юридичної академії. Навчається за державним замовленням та веде розкішне життя, доки її батько керує силовиками терористів-окупантів Луганської області.

Переворот у поміч: ЗСУ покращили свої позиції на луганському напрямку

ЗСУ скористалися збройним путчем в окупованому Луганську й, доки ватажки сепаратистів терористичної «ЛНР» з’ясовували, хто з них головний, покращили своє тактичне положення на луганському напрямку.

Ігор Плотницький втік з Луганська

Ігор Плотницький втік з Луганська

Автомобільний кортеж, в якому знаходяться ватажок незаконного збройного формування ЛНР Ігор Плотницкий, керівник його фейкової "адміністрації" Ірина Тейцман, глава ДТРК "ЛНР" Анастасія Шуркаєва та кілька інших осіб виїхав з території Луганська.

Ігор Корнет каже, що запобіг поверненню Луганська до України

Самопроголошений «міністр МВС ЛНР» Ігор Корнет запевняє, що запобіг поверненню окупованої частини Луганщини до складу України, яке мало відбутися протягом двох найближчих тижнів.

У Луганську оточено будівлю облдержадміністрації з Плотницьким (фото)

У Луганську оточено будівлю облдержадміністрації з Плотницьким (фото)

Бойовики посилили охорону й підігнали бронетранспортери (БТР) до будівлі, де забарикадувався ватажок терористичної ЛНР Ігор Плотницький. При цьому, прихильники Ігоря Корнета, який виступив проти Плотницького, зняли оточення в декількох кварталах, розташованих у центрі окупованого Луганська.

Росія посилила своїми військами передову на Луганщині

Росія побоюється, що ЗСУ скористаються розборками між ватажками сепаратистів у Луганську і перейдуть у масштабний наступ на Луганщині. Саме тому частина російських військ, введених у вівторок в ОРЛО, були відправлені на посилення підрозділів так званого «2-го армійського корпусу ЛНР» на передовій.

Полторак відреагує адекватно на загострення в Луганську

Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що Збройні сили України готові вживати заходів у разі загострення ситуації на луганському напрямку, зокрема, й в окупованому Луганську.