НАБУ завершило досудове розслідування щодо розтрати коштів на Львівському бронетанковому заводі

Корупційні дії — злочин, а в час війни та ще й стосовно армійської техніки — подвійний. Ідеться про «гендлярів» із ДП «Львівський бронетанковий завод» та посадовців Збройних сил України, підозрюваних у розтраті коштів при закупівлі двигунів для потреб армії.

Справа Мартиненка: під домашнім арештом опинився ще один фігурант

Колишній керівник відокремленого підрозділу НАЕК "Енергоатом", якого підозрюють у завданні збитків цьому держпідприємству, перебуває під домашнім арештом і має носити електронний браслет.

Розенблат визнаний потерпілим під час затримання у літаку

Печерський районний суд Києва задовольнив скаргу Борислава Розенблата та визнав його потерпілим у справі про його затримання детективами НАБУ у "Жулянах", коли він намагався вилетіти до Німеччини.

Марта Борщ зняла свою кандидатуру на посаду аудитора НАБУ

Марта Борщ зняла свою кандидатуру на посаду аудитора НАБУ

Колишній федеральний прокурор США, досвідчений адвокат і засновник юридичної компанії в Каліфорнії Boersch Shapiro LLP Марта Борщ зняла свою кандидатуру на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро у зв'язку із зобов'язаннями із роботою правником.

«Королю контрабанди» Альперіну суд зменшив заставу майже в 150 разів

«Королю контрабанди» Альперіну суд зменшив заставу майже в 150 разів

Апеляційний суд Києва змінив розмір застави для Вадима Альперіна, якого називають головним контрабандистом Одеси, зменшили розмір застави для виходу з-під варти із 21 мільйона до 141 тисячі гривень.