На Тернопільщині готуються до ювілею битви проти російської армії

На Тернопільщині готуються до ювілею битви проти російської армії

14 серпня виповнюється 100 років від початку історичної битви біля гори Лисоня (територія Бережанського району Тернопільщини), в якій полк Українських Січових Стрільців за підтримки австро-угорських вояків протистояв російській армії, тривалий час стримуючи її наступ.

Теги: Історія

З герба Тернополя вимагають зняти єврейську зірку Давида

Цікаве відкрите звернення з підписами більш як двохсот громадських активістів адресували міському голові Тернополя та депутатам міськради. Йдеться в ньому про герб міста, затверджений уже в роки Незалежності.

Теги: Україна

У Тернополі заборонили "Росію" і "Москву"

У Тернополі заборонили  "Росію" і "Москву"

На сесії Тернопільської міської ради прийнято рішення про заборону на території міста вивісок та зовнішньої реклами, де вживаються слова «Росія», «Москва», «Російська Федерація» тощо включно з їх перекладами іншими мовами та похідними від них словами та словосполученнями.

Теги: Політика

Нахабство — друге щастя?

Нахабство — друге щастя?

Ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Касперівський», що на півдні Тернопільщини, можна по праву назвати одним iз найкрасивіших місць не тільки регіону, а й усієї Західної України. Але цим воно приваблює, на жаль, не лише туристів та природолюбів.

Бронзові вулиці рідного міста

Бронзові вулиці рідного міста

Незвичайний подарунок отримали тернополяни — в самому центрі міста, біля Архікатедрального собору і неподалік міськради, було встановлено бронзову копію ( у масштабі 1:800) історичного ядра Тернополя, яким він був на початку минулого століття.

Майстри для Майстра

Майстри для Майстра

Раніше «УМ» уже повідомляла, що 2016 рік проходить на Тернопільщині під знаком творчості знаменитого земляка — народного художника України Івана Марчука, який, за рейтингом авторитетної британської газети Daily Telegraph, входить до сотнi найвизначніших геніїв сучасності.