До зустрічі... в ефірі

До зустрічі... в ефірі

«Мали честь бути студентами й колегами Тамари Щербатюк», — ці слова Віктора Жованика, нині заступника головного редактора агентства «Укрінформ» , можуть повторити сотні журналістів. На телебаченні Тамара Володимирівна, яку по праву називають корифеєм, була з 1950-х років.

«Ніяка це не антитерористична операція»

«Ніяка це не антитерористична операція»

Журналіст Олександр Моторний — один із тих, хто майже рік розповідає глядачам про події у зоні антитерористичної операції на двох каналах. «Я — ведучий і шеф-редактор «Спецкору» на «2+2», нікуди не переходив, залишаюся кореспондентом ТСН на «1+1», ми живемо в одному ньюзрумі, — каже Олександр.

Казкові краплини

Казкові краплини

Події останніх півтора року відсунули на задній план проблему дефіциту в ефірі вітчизняних каналів телепрограм для дітей. Івасики й Марійки продовжують дивитися «Машу та Ведмедя»: переважно російською, бо, коли в українському перекладі ставлять цей російський мультик, не розібратися і дорослому.

«Унікальні люди хочуть зробити Україну кращою»

«Унікальні люди хочуть зробити Україну кращою»

Роль телеведучого для Ахтема Сеітаблаєва дебютна. Уже кілька тижнів поспіль він з’являється в ефірі «1+1» і знайомить глядачів зi справжніми героями із зони АТО, їхніми близькими і рідними, волонтерами. Патріотичний проект «Хоробрі серця» не залишає байдужим ні знімальну групу, ні гостей студії, ні телеглядачів.

Резонанс часто більший за результат

Резонанс часто більший за результат

Навіть найконсервативніші песимісти стосовно нинішнього життя в Україні, прочитавши один з останніх дописів у мережі «Фейсбук» автора й ведучого проекта розслідувань «Наші гроші» на каналі ZIK Дениса Бігуса, підзарядяться оптимізмом. Бо журналіст пише і про створення бази даних у Центрі протитидії корупції, і про запровадження вільного доступу до Реєстру нерухомого майна, і про роботу Канцелярської сотні, яка все ще продовжує опрацьовувати численні документи з колишньої резиденції втікача Януковича.

Зураб Аласанія: Нинішніх проектів через півроку в ефірі Першого не буде

Зураб Аласанія: Нинішніх проектів через півроку в ефірі Першого не буде

Господарем кабінету з вивіскою «Гендиректор НТКУ» Зураб Аласанія став трохи більше двох місяців тому. Йому доводиться керувати, коли у коридорах «олівця» на Мельникова співробітників зустрічає охорона з автоматами, — про всяк випадок, якщо, бува, комусь заманеться штурмувати державний телеканал.

Така «Свобода» нам не потрібна

Така «Свобода» нам не потрібна

Політичним скандалом для партії «Свобода» і певним випробовуванням для окремих її членів обернувся похід нардепів Ігоря Мірошниченка, Богдана Бенюка, Олександра Аронця й Андрія Іллєнка минулого вівторка до виконуючого обов’язки керівника Національної телекомпанії Олександра Пантелеймонова.

Таємниці Шевченка

Таємниці Шевченка

До 200–річчя з дня народження українського генія Тараса Шевченка активно готувалися вітчизняні телеканали. В ефірі найближчими днями представлять свій погляд на поета, художника і просто людину в нових документальних проектах «1+1» та «Інтер».

Відбити цікавість журналісту

Відбити  цікавість журналісту

За останні місяці, відколи в Україні розпочалися протестні акції, постраждала більша кількість медійників, аніж у будь–якому збройному конфлікті у світі, — заявила позавчора головний юрисконсульт Національної спілки журналістів України , президент Асоціації медіа–юристів України Тетяна Котюжинська.

Гріємося першим

Гріємося першим

Коли холодно, значно частіше, ніж у теплу пору року, хочеться зігрітися смачною першою стравою. Хтось може не повірити, але навіть діти в осінньо–зимову пору замовляють приготувати суп. Якщо ваші не виявляють ініціативи, спробуйте припросити до корисних страв самі.