Житель Алмати дійшов до фіналу жіночого конкурсу краси

До яких тільки наслідків не призводять азартні парі! Молодий житель Алмати Ілай Дягілев якось засперечався із друзями з приводу того, що таке жіноча краса і наскільки привабливими можуть бути дівчата, які однотипно вдягаються, фарбуються, і взагалі, схожі одна на одну, як з одного інкубатора.

Бабак Тимко з Харківщини передбачив весну за 6 тижнів

Бабак Тимко з Харківщини передбачив весну за 6 тижнів

Тимко, який живе разом з іншими тваринами на біостанції Харківського національного університету ім.Каразіна в селищі Гайдари Зміївського району, не дуже хотів вибиратися з теплої нори, і не побачивши свою тінь, одразу ж повернувся в нору, тим самим, передбачив ще кілька холодних тижнів.

ГОРОСКОП на тиждень з 5 до 11 лютого

ГОРОСКОП на тиждень з 5 до 11 лютого

Лев (24.07—23.08). Вас перевірятимуть й інспектуватимуть, тому потрібно бути максимально підготовленими до будь-яких несподіванок. Вийшовши переможцем iз цієї непростої ситуації, ви в майбутньому зможете долати будь-якi перепони.

Теги: гороскоп

18-річна донька Різ Візерспун спробувала себе в модельному бізнесі

18-річна донька Різ Візерспун спробувала себе в модельному бізнесі

Дивлячись на мініатюрну зірку фільму «Білявка в законі», важко повірити, що їй скоро «стукне» 42 і що в неї уже зовсім доросла донька — коли вони ідуть разом, багато хто думає, що це рідні сестри.

ПРИКОЛИ про гривню і долар

На заправку зі страшним гуркотом підлітає учбова машина. За кермом жінка:
— Повний бак і мерщій!
— Одну хвилину! Тільки спочатку вимкніть двигун!
— Так я його вже вимкнула. Це інструктор тремтить!

Теги: Приколи