Росія хоче перетворити Придністров'я на «другий Калінінград»

Колишній президент Румунії Траян Бесеску вважає, що Росія в своєму прагненні перешкодити розширенню ЄС і НАТО на Схід спробує зробити з Придністровського регіону Молдови другий анклав - Калінінград.

Європарламент ухвалив критичну резолюцію щодо демократії у Польщі

Європарламент ухвалив критичну резолюцію щодо демократії у Польщі

Європейський парламент у середу ухвалив критичну резолюцію про демократію в Польщі. За неї проголосувало 438 євродепутатів, 152 було проти, а 71 – утримався. Резолюцію підтримала навіть частина депутатів від опозиційної польської партії «Громадянська платформа».

ЄС виділить на розвиток каналізації Львівщини грант у 2,3 млн. євро

Конкурс проектів Програми транскордонного співробітництва Польща—Білорусь—Україна 2014—2020, що фінансується Європейським Союзом, у тематичному розділі «Спадщина» (програма реалізується шляхом фінансування партнерських проектів.

Данія зупинила будівництво «Північного потоку-2»

Початок будівництва трубопроводу Nord Stream 2 відкладається через заперечення з боку Данії на невизначений термін. Зокрема, Данія готує законодавчі поправки, що закривають для проекту російського «Газпрому» територіальні води цієї країни.

Анжеліка Сущенко закликає світ сприяти звільненню політв’язнів Кремля (фото)

Анжеліка Сущенко закликає світ сприяти звільненню політв’язнів Кремля (фото)

Анжеліка Сущенко, дружина протиправно ув’язненого російським режимом журналіста Укрінформу Романа Сущенка, вважає, що боротьба за звільнення українських політв'язнів – це висока місія не лише для нашого народу, а й для всієї цивілізованої Європи.