Безпека без Надії

Подразником спокою у парламенті минулої середи вкотре стала народний депутат Надія Савченко. Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки й оборони виключив її зі свого складу.

Новоявлені цензори: транспортна компанія відмовилась відправляти на Донбас історичну книжку

Новоявлені цензори: транспортна компанія відмовилась відправляти на Донбас історичну книжку

Пригадуєте, як свого часу Національна комісія з питань захисту моралі визнала книжку Адольфа Гітлера «Майн кампф» такою, що не відповідає українському законодавству? Бо пропагує фашистську ідеологію та розпалює національну і релігійну ворожнечу.

Відому в Херсоні прибічницю «русского міра» зарахували до Нацакадемії державного управління

Наскільки прискіпливо відбираються кадри, які здобувають освіту в Національній академії державного управління при Президентові України?

Безплатні руїни

Безплатні руїни

З нового року вхід до музею-заповідника «Херсонес Таврійський», що в Севастополі, став безкоштовним. Інформацію про це розміщено на офіційному сайті заповідника. Окупаційна влада Криму пояснює, що таким чином має намір збільшити кількість відвідувачів древньої пам’ятки.

«Пишаюсь, що я — українець». А ти?

«Пишаюсь, що я — українець». А ти?

Вилучення свого часу з паспортів, свідоцтв про народження та інших документів українців графи «національність» було не просто помилкою, а етноцидом українців. У цьому переконані учасники XIII з’їзду Спілки офіцерів України.

Путіна — на нари

Визнати президента Російської Федерації Володимира Путіна та вище політичне і військове керівництво сусідньої держави особами, які вчинили злочини проти миру й безпеки людства, та оголосити їх у міжнародний розшук вимагає Спілка офіцерів України.

«Рошен» без бісквітів

Кондитерська корпорація «Рошен» офіційно заявила про припинення з лютого цього року виробничої діяльності однієї зі своїх фабрик — маріупольської. Як наголошують у компанії, це стало наслідком політично вмотивованого ускладнення торговельних відносин України з зовнішніми партнерами.

У гаманцях пусто не буде

Станом на 25 грудня в Україні завершено фінансування державних соціальних допомог за поточний місяць. «На ці потреби із державного бюджету було перераховано 471 мільйон гривень, — наголосила міністр соціальної політики Наталія Королевська. — Зараз кошти вже спрямовуються у райони. В най­ближчі дні вони будуть зараховані на особисті рахунки громадян у банках і виплачені поштовими відділеннями».

«Тигр» підібрався до Євромайдану

П’ятиденну блокаду коледжу Національного авіаційного університету, що у Василькові, вчора таки прорвали. Нагадаємо, що саме в цьому навчальному закладі знайшов прихисток підрозділ внутрішніх військ «Тигр», який прибув із Криму нібито для охорони громадського порядку.