Барбі шпигунка

Нова модель ляльки Барбі викликає все більше суперечок у США. Вже тисячі людей підписали петицію з вимогою не допустити продажу нової моделі популярної іграшки через торговельну мережу. Чим же завинила білява краля, на яку розробники покладали великі надії як на сучасну й «прогресивну» ляльку?

Мільйон у пенсійному кошику

Мрія розкрити таємницю довголіття віддавна не дає спокою ні простим людям, ні науковцям. Тож зрештою дослідники з Каліфорнії оголосили конкурс, який, як вони сподіваються, допоможе в пошуках способу відтягнути процес старіння. Переможець, що найбільш переконливо (власним прикладом, зрозуміло) доведе успішність своєї методики, отримає мільйон доларів.

Це, синку, вже не фантастика

Раніше таке можна було побачити хіба що у фантастичних фільмах. Але технічний прогрес не стоїть на місці. Як повідомляє Бі-Бі-Сі, шведська фірма «Епіцентр», що базується у Стокгольмі, почала вживляти своїм співробітникам електронні чипи, за допомогою яких можна, наприклад, відчиняти двері без ключів. Чипи вмонтовуються під шкіру долоні лише за бажанням, і більшість співробітників фірми його виявили.

Свиня і люди

Свиня і люди

Для багатьох людей домашні улюбленці стають не менш рідними, ніж власні діти. Навіть відмовляючи собі в необхідному, люблячі господарі готові одягати своїх котиків і песиків у найкращих модних дизайнерів, годувати елітними харчами, водити на масаж та інші процедури.

Мільйони за невидимий шедевр

27-річна художниця Лана Ньюстром оголосила, що першою у світі створила «невидиме мистецтво», повідомило канадське громадське радіо Сі-Бі-Сі. І додало, що захоплені колекціонери пропонують за роботи Ньюстром мільйони доларів. «Те, що мого твору не можна побачити, не означає, що я не присвятила багато годин праці на створення цього шедевру мистецтва.

Солодке, як... ковбаса

Яких тільки видів і смаків морозива не вигадали кондитери за всю історію існування цих ласощів — з усіма можливими фруктами, горіхами, шоколадом, прянощами... Але фантазія виробників не знає меж. Перебравши всі «солодкі» варіанти, вони взялися за оригінальні.

«Металістам» тут не місце

«Металістам» тут не місце

Чоловіка з найбільшою у світі кількістю металевих кілець у тілі знає увесь світ. Ну або щонайменше — читачі Книги рекордів Гіннесса, виданої більш ніж у ста країнах світу. Але знають — не значить «шанують». Принаймні в Об’єднаних Арабських Еміратах до світового рекордсмена з пірсингу, німця Рольфа Бухгольца, поставилися без жодного пієтету.

Кігті й ікла — інструмент дизайнера

Колись кожен модник мріяв про джинси, виварені в окропі для «плямистого» ефекту. Для того, аби надати цим найпопулярнішим у світі штанам ефекту модної «зношеності», їх труть пемзою, виварюють у розчинах різних хімікатів, вигадують іще сотні різних способів.

Кримінальний Монблан

Піднятися на вершину висотою більше 4 кілометрів здатен далеко не кожен, адже це потребує певних фізичних зусиль, відповідного екіпірування тощо. Проте, як з’ясувалося, спуститися також буває непросто. Днями з альпіністського притулку на найвищій горі Європи Монблані (4810 метрів над рівнем моря) рятувальники евакуювали гелікоптером альпініста.

Любиш лідера — люби і його зачіску

Любиш лідера — люби і його зачіску

Кажуть, домашні улюбленці завжди чимось схожі на своїх господарів. Народ, який обожнює свого керманича, також має прагнути якомога більшої подібності до кумира. Для мешканців Північної Кореї таким ідеалом є чинний диктатор Кім Чен Ин. А оскільки він навіть думає за свої «підданих», то їм тепер наказано робити винятково таку зачіску, як у сонцесяйного.