Ефект секс-скандалів: голлівудські зірки прийшли на вручення «Золотого глобусу» у чорному

Ефект секс-скандалів: голлівудські зірки прийшли на вручення «Золотого глобусу» у чорному

75-та церемонія вручення «Золотих глобусів» сповна віддзеркалювала глибину скандалу з сексуальними домаганнями, який останніми місяцями «трясе» не лише Голлівуд, а загалом Америку та світ.

На виставці у Лондоні показали навушники з вбудованим перекладачем-синхроністом

На виставці у Лондоні показали навушники з вбудованим перекладачем-синхроністом

Лондонський музей дизайну Beazley наприкінці кожного року влаштовує виставку Beazley Designs of the Year («Дизайн року»). Цьогорічна виставка, яка триватиме до 28 січня, є вже десятою.

І на Додона є управа: чому Конституційний суд Молдови відсторонив президента

Президент Молдови Ігор Додон у вівторок, 2 січня, був тимчасово відсторонений від посади за рішенням Конституційного суду. Причиною стала відмова Додона затвердити кількох міністрів, повідомляє «Франс Пресс».

Ненадійний «замок»: 25 найслабкіших паролів 2017 року

Компанія SplashData, яка була заснована 2000 року і впродовж останніх 10 років є світовим лідером в наданні послуг з безпеки в кіберпросторі, наприкінці кожного року публікує список найменш захищених паролів

Теги: Світ

Польський мореплавець з котом сім місяців дрейфував в Індійському океані

Польський мореплавець з котом сім місяців дрейфував в Індійському океані

Різдво недарма називають часом чудес. Саме цього святкового дня неподалік острова Реюньйон в Індійському океані берегова охорона врятувала польського мореплавця. 54-річний чоловік упродовж семи місяців дрейфував на пошкодженій яхті між островами Індонезії, Мальдівів та Мавританією.

Теги: Світ

Суд Євросоюзу визнав Uber транспортною компанією, а не «інформаційним сервісом»

Суд Євросоюзу в середу, 20 грудня, визнав Uber транспортною компанією, повідомляє «Франс Пресс». Uber, зі свого боку, наполягав на збереженнi статусу «інформаційного сервісу», тобто додатку.

Журналісти під прицілом: упродовж року в світі загинули 65 працівників ЗМІ

Учора були оприлюднені відразу два щорічні звіти про небезпеку журналістської діяльності у світі. Дані у цих звітах дещо різняться, оскільки влада окремих країн намагається приховати інформацію про постраждалих працівників ЗМІ.

Теги: ЗМІ

У США пасажирський поїзд упав з моста на автомобільну трасу

У США пасажирський поїзд упав з моста  на автомобільну трасу

В американському штаті Вашингтон пасажирський потяг компанії Amtrak, що прямував у Портленд, штат Орегон, зійшов із рейок на мосту через автомагістраль приблизно за 65 кілометрів на південь від Сіетла

Теги: аварія, США