Водійка львівського трамвая веде мегапопулярний відеоблог про робочі будні

В об’єктив камери Лідії Филипчук потрапляють веселі та неординарні пасажири, водії-порушники і навіть домашні улюбленці. Жінка викладає «впольованих» нею героїв у власний блог на YouTube.

Теги: Львів

Соліста Львівського театру опери та балету звинуватили у фінансуванні «ДНР»

Соліста Львівського театру опери та балету звинуватили у фінансуванні «ДНР»

У Львівському театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької розгорівся скандал із приводу звинувачення провідного танцюриста театру Миколи Санжаревського в сепаратизмі.

Польський туристичний автобус піді Львовом обстріляли з РПГ-26

Днями під Львовом, у селі Сокільники, на стоянці біля комплексу «Панська гора», зловмисник поцілив iз РПГ-26 у багажний відсік туристичного автобуса марки MAN польської реєстрації.

У Львівському університеті ім. Івана Франка втопився студент-першокурсник

У басейні, який розташований на базі спорткомплексу Львівського національного університету ім. Івана Франка, два дні тому під час занять помер 17-річний першокурсник.

Теги: Львів

У Львові учасники АТО презентують свої картини на благодійному аукціоні

У суботу, 25 листопада, у львівській ветеранській ре­сторації «Патріот» відкриється виставка картин бійців, які брали участь у реабілітаційних проектах «Творчої криївки».

ЄС виділить на розвиток каналізації Львівщини грант у 2,3 млн. євро

Конкурс проектів Програми транскордонного співробітництва Польща—Білорусь—Україна 2014—2020, що фінансується Європейським Союзом, у тематичному розділі «Спадщина» (програма реалізується шляхом фінансування партнерських проектів.