Порошенко підписав закон про пеню за борги по комуналці

Порошенко підписав закон про пеню за борги по комуналці

Із 1 січня 2019 року встановлюється сплата пені за невчасно оплачені рахунки за житлово-комунальні послуги. Розмір пені встановлюється відповідно до договору між споживачем та компанією, що надає послугита не може бути нижчою за 0,01% суми боргу за кожен день прострочення і вищою за суму боргу.

Майже 70 українців фігурують в документах офшорних «Райських островів»

Аналітики YouControl повідомляють, що 68 українців фігурують в опублікованих документах із компаній, які зареєстровані в офшорах. Дві третини українців-засновників офшорів «Райських документів» є керівниками або власниками українських компаній, що працюють в аграрному, фінансово-інвестиційному, фарм

Визнана неефективною: Держбюджет-2018 не передбачає дотацій для сільгоспвиробників

Проект закону про Держбюджет на 2018 рік, голосування за який у другому читанні заплановано на 7 грудня, коштів на дотації для сільгоспвиробників не передбачає.

Теги: Економіка

Навар за домовленістю: чому в Україні злетіли ціни на автопальне

Навар за домовленістю: чому в Україні злетіли ціни на автопальне

Українців привчають їздити на дорогому пальному. За даними експертів, ціни на автопальне встановили абсолютний рекорд. І припускають, що трейдери поставили його не зовсім чесними методами.

За 2017 рік Одещина отримала понад 12 мільярдів інвестицій

Загальний обсяг інвестицій в економіку Одещини за 2017 рік перевищив 12 мільярдів гривень. Станом на 1 жовтня поточного року сума прямих іноземних інвестицій у перерахунку на душу населення південного регіону України склала майже 580 доларів.

Ляшко винайшов «реактивне паливо» для економіки

Ляшко винайшов «реактивне паливо» для економіки

Олег Ляшко провів тривалу телефонну розмову з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, у ході якої закликав його підтримати історичний законопроект радикалів «Купуй українське, плати українцям!», який найближчим часом має розглядатися в парламенті.