Оце так черга: понад 78 тисяч маленьких українців не можуть потрапити до дитсадків

Оце так черга: понад 78 тисяч маленьких українців не можуть потрапити до дитсадків

Недарма в Україні існує жарт, що корупція починається з дитячого садка, оскільки сьогодні потрапити до цієї установи без проблем — майже неможливо.

Смачно поїв — місту посприяв: у Києві відкриють перший соціальний ресторан

За кілька місяців столиця зможе похвалитися першим соціальним рестораном. Місце ресторації поки ще обирають, але, як зазначають організатори, швидше за все, це буде Поділ.

Теги: Київ

Пернаті не винні: у столиці невідомі отруїли близько 20 рідкісних птахів

Значна частина мешканців Шевченківського району добре знає колекціонера птахів Юрія Руголя. Саме цей чоловік пенсійного віку за власні кошти утримував близько 50 рідкісних птахів у дворі двоповерхового будинку на вулиці Коперника.

США виділить Україні на боротьбу з ВІЛ/СНІДом майже 40 мільйонів доларів

45-й президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп у рамках свого надзвичайного плану з надання допомоги в боротьбі проти ВІЛ/СНІДу (PEPFAR) прийняв рішення виділити 37,5 млн. доларів для лікування хворих українців.

Теги: Здоров'я

Паралімпіада для військових: Україна вперше візьме участь у міжнародних «Іграх нескорених»

Паралімпіада для військових: Україна вперше візьме участь у міжнародних «Іграх нескорених»

Понад 120 українських військових, які воювали на сході, були поранені й пройшли реабілітацію, ведуть боротьбу за участь в одному з найпрестижніших міжнародних змагань «Ігри нескорених».

Теги: АТО, спорт

Учіться, дітки

Досить часто Україну можна побачити у рейтингах із негативними показниками. На жаль, але наша країна займає передові позиції в рейтингах корупції, поганих доріг, захворювання на СНІД i туберку­льоз.

«Кити» суїциду

Непорозуміння в сім’ї, цькування у школі, нерозділене кохання або ж внутрішні психологічні розлади — саме ці проблеми найчастіше стають причинами самогубства серед підлітків.

Готові відповідати?

Випробувавши багато дипломатичних фронтів у боротьбі з Росією, Україна знайшла ще один. У середині січня українська сторона подала судовий позов до Міжнародного суду ООН щодо фінансування Російською Федерацією тероризму на території України.