Панель управління

Панель управління

У 14-поверхівці, що на вулиці Великотирновській, 25/2 (корпус 1), на даху з’явилася технічна обновка — шість сонячних панелей. П’ять років тому було створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. «А до цього все було, як у всіх: дах протікав — і нікому не було ніякого діла, діряві комунікації десятиліттями не мінялися.

Пані невДАЧА

Пані невДАЧА

Дачники стверджують, що бачили їх за цим заняттям і навіть знають в обличчя. Правоохоронці ж у листах повідомляють, що ведуть слідчо-розшукові дії. Ця історія майже анекдотична. І з неї можна було б посміятися, якби все не було так сумно.

190 років на двох

190 років на двох

97-річний Андрій Олексійович та 93-річна Ганна Артемівна вже кілька днів не можуть відійти від хвилювань. Той факт, що їх занесли до Національного реєстру рекордів України, став для них, зізнаються, великою несподіванкою.

Друга війна

Друга війна

«Мене привело в зону бойових дій дуже сильне почуття патріотизму, — щиро зізнається 47-річний Володимир. — Коли по телебаченню показували, що відбувається на Донбасі, просто не міг спокійно лежати на дивані. Як це так? У моїй країні отаке твориться, а я сиджу вдома.

Що віддав — те твоє

Що віддав — те твоє

Благодійні обіди для незаможних та безхатьків відбуваються щонеділі в центрі Полтави — в Корпусному парку, починаючи з 11-ї години. Зрозуміло, що на ці обіди люди приходять не від хорошого життя. «4,5 року тому згорів мій дім, так я опинився на вулиці і три роки «бомжував», — розповідає свою історію Дмитро Тутускевич.

Невловима «Газель»

Невловима «Газель»

Подружжя Михайла та Ольги Шкаровських зізнається, що, коли вони вперше почули від полтавського міського голови Олександра Мамая обіцянку подарувати їхньому численному сімейству просторий автомобіль, у якому кожен мав би своє сидіння, по-справжньому зраділи.

Богдан Гаврилишин: людина — не ресурс, а найцінніший капітал

Богдан Гаврилишин: людина — не ресурс, а найцінніший капітал

Богдан Гаврилишин — громадянин світу. Він легко переміщується в ньому, незважаючи на те, що 19 жовтня йому виповнилося 89. Під час Другої світової війни його забирають до Німеччини, після 1945 року він перебуває в таборі для переміщених осіб, 1947 року виїжджає до Канади, у 1960-му — перебирається до Швейцарії.

Полтавська битва. Переміг Мазепа

Полтавська битва. Переміг Мазепа

На Соборному майдані в Полтаві містяни нарешті змогли побачити монумент великому українському гетьмановi Івану Мазепі — той самий, кошти на який збирали всім миром і який мав би стояти на цьому місці ще шiсть років тому. Та на заваді, на жаль, увесь цей час ставала злощасна політика.

Вдарили велопробігом по бездоріжжю

Вдарили велопробігом по бездоріжжю

Полтавські активісти велосипедного руху вже не знають, як достукатися до сердець місцевих чиновників, котрі, маючи європейський досвід із розвитку велоінфраструктури, на наших вулицях нічого не хочуть змінювати. Цього разу, аби привернути увагу до проблем велосипедистів, у межах Європейського тижня мобільності в Полтаві провели ретровелопарад у стилі 60-х.

Маршрутами порятунку

Маршрутами порятунку

Від автобуса, що привіз їх із Донбасу, i до ганку облдержадміністрації 32 чоловіки в камуфляжній формі пройшли коридором пошани. Вони провели в зоні бойових дій понад рік, побували в усіх гарячих точках сходу. Їхні автомобілі увесь час їздили на передову по всьому фронту, звідки вивозили поранених, а було таке, що й прикривали.