Здрастуй, Папо!

Минулої п’ятниці Папі Римському Бенедиктові XVI виповнилося 83. Гучних святкувань понтифік не влаштовував — лише отримав від пастви величезний торт. Загалом Папа присвятив день відпочинку перед поїздкою на Мальту. От тільки навряд чи цей візит додав главі Католицької церкви святкового настрою. Адже першим, що мав побачити Папа в цій маленькій острівній країні, було... більш ніж триметрове зображення фалоса.

Не побачити, то хоч помацати

Цього тижня вийшов друком перший у світі порнографічний часопис для сліпих — «Дотикові думки» (Tactile Minds). Як повідомляє британський таблоїд «Сан», стартовий номер оформлено з шиком, і не в журнальному форматі, а у формі об’ємної книги вартістю 225 доларів. У ній є все, що міститься у виданнях такої спрямованості: і «соковиті» тексти, і збуджуючі ілюстрації. Різниця лише в тому, що тексти набрані шрифтом Брайля, а «картинки» своїми опуклостями повторюють інтимні органи.

«Я плачу за Стіну!»

У нас цінують єврейський гумор, особливо «одеського розливу». Цікаво, що в самому Ізраїлі дозволяють собі пожартувати не 1 квітня, а на свято Пурим. Цього року популярна ізраїльська газета «Хаарец» у спробах «по–справжньому» пошити співвітчизників у дурні на Пурим трохи передала куті меду — на її шпальтах з’явилося повідомлення, що на Стіні плачу в Єрусалимі в темну пору доби будуть демонструвати світлову рекламу. Згодом газета повідомила, що викупом права на таку рекламу зацікавилися банки та будівельні підприємства.

Щось особливе для Махмуда і Фатіми

Цього тижня в Голландії почав діяти перший на Заході й, певне, у всьому світі секс–шоп для мусульман. Офіс цього інтернет–магазину під назвою «Ель–Асіра» (у перекладі з арабської — «спільнота») розташований в Амстердамі. Голландські ЗМІ з ентузіазмом привітали його відкриття, оскільки розцінюють це як іще один факт інтеграції мусульман у західне суспільство.

Краса під «коксом»

Краса під «коксом»

Колумбійка Енджі Сансельменте Валенсія до останнього часу була відома на батьківщині як модель — рекламувала спокусливу жіночу білизну. Але тепер 30–річна краля постала в зовсім іншій ролі — як шефиня потужного міжнародного наркокартелю, що переправляв наркотики з Латинської Америки до Великої Британії та інших країн Європи. Як повідомляє газета «Сан», група Енджі діяла переважно в Аргентині та Мексиці. При цьому наркокур’єрами були латиноамериканські моделі — вони часто виїздили на модні покази та фотосесії до Європи, перевозячи принагідно кокаїн.

Дівчатка за викликом, вони ж медсестри

Відтепер до переліку послуг швейцарських повій входить також надання клієнтам першої медичної допомоги та виведення їх зі стану клінічної смерті. Як повідомляє газета «Дейлі телеграф», влада альпійської країни та власники борделів пішли на такий крок з огляду на те, що останнім часом почастішали випадки смерті клієнтів похилого віку від надмірного фізичного та емоційного перенапруження. Останньою жертвою став пенсіонер, який користався послугами жриці кохання після прийому занадто великої кількості ліків для підвищення потенції.

Раз — і стала мамою

Член олімпійської збірної Чилі з важкої атлетики Елізабет Поблете народила дитину просто під час тренувань, повідомляє Бі–Бі–Сі. Спортсменка стверджує, що навіть не здогадувалася про свою вагітність.

ХЛАМурний Париж

Днями в паризькому будинку аукціонів «Друо» на продаж було виставлено 350 предметів, які за іншого підходу були б викинуті на смітник. Але завдяки кмітливості мерії скарбниця французької столиці поповнилася на 256 тис. 912 євро — такий загальний виторг цього аукціону, повідомляє агенція «Ассошіейтед пресс».

Курям на сміх

Ідея була ніби шляхетною: члени французького уряду погодилися знятися в рекламному кліпі молодіжного осередку правлячої у Франції партії «Союз за народний рух». Неформально одягнені, вони разом із молодими танцюють та співають під мелодійний супровід. Але благі наміри цілком неочікувано обернулися кпинами з боку більшості глядачів рекламного відео, яке було презентовано минулої п’ятниці. Адже лише за минулі вихідні його встигли переглянути на сайті www.jeunesump.fr більше півмільйона осіб, не в останню чергу — завдяки такій антирекламі.

Барбі, вирізана скальпелем

Барбі, вирізана скальпелем

54–річна американська співачка та письменниця Сінді Джексон одинадцятий раз поспіль потрапила до Книги рекордів Гіннесса як жінка, котра зробила найбільше у світі пластичних операцій. Якщо бути точним, то категорія має наз­ву «50 і більше косметичних операцій». На рахунку рекордсменки — численні ліфтинги–підтяжки обличчя, ліпосакції (відкачування жиру), ін’єкції колагену та інші втручання в найрізноманітніші частини тіла. На всі ці заходи вона витратила понад 200 тисяч доларів. «Я ніколи не була впевнена, що це добре — потрапити до Книги Гіннесса. Але більшість людей кажуть, що їм це подобається, тому і я задоволена», — визнала Сінді.