Ненадійний «замок»: 25 найслабкіших паролів 2017 року

Компанія SplashData, яка була заснована 2000 року і впродовж останніх 10 років є світовим лідером в наданні послуг з безпеки в кіберпросторі, наприкінці кожного року публікує список найменш захищених паролів

Теги: Світ

Польський мореплавець з котом сім місяців дрейфував в Індійському океані

Польський мореплавець з котом сім місяців дрейфував в Індійському океані

Різдво недарма називають часом чудес. Саме цього святкового дня неподалік острова Реюньйон в Індійському океані берегова охорона врятувала польського мореплавця. 54-річний чоловік упродовж семи місяців дрейфував на пошкодженій яхті між островами Індонезії, Мальдівів та Мавританією.

Теги: Світ

Суд Євросоюзу визнав Uber транспортною компанією, а не «інформаційним сервісом»

Суд Євросоюзу в середу, 20 грудня, визнав Uber транспортною компанією, повідомляє «Франс Пресс». Uber, зі свого боку, наполягав на збереженнi статусу «інформаційного сервісу», тобто додатку.

Журналісти під прицілом: упродовж року в світі загинули 65 працівників ЗМІ

Учора були оприлюднені відразу два щорічні звіти про небезпеку журналістської діяльності у світі. Дані у цих звітах дещо різняться, оскільки влада окремих країн намагається приховати інформацію про постраждалих працівників ЗМІ.

Теги: ЗМІ

У США пасажирський поїзд упав з моста на автомобільну трасу

У США пасажирський поїзд упав з моста  на автомобільну трасу

В американському штаті Вашингтон пасажирський потяг компанії Amtrak, що прямував у Портленд, штат Орегон, зійшов із рейок на мосту через автомагістраль приблизно за 65 кілометрів на південь від Сіетла

Теги: аварія, США

У Канаді загадково померло подружжя мільярдерів

Один із найбагатших людей Канади, 75-річний мільярдер Баррі Шерман і його 70-річна дружина Хані, які були знайдені мертвими в п’ятницю, 15 грудня, у своєму будинку в Торонто, померли від удушення.

Теги: Канада

Путін подякував Трампу за допомогу в попередженні теракту у Санкт-Петербурзі

Президент Росії Володимир Путін під час телефонної розмови з Дональдом Трампом подякував президенту США за інформацію від ЦРУ, яка допомогла попередити теракт у Санкт-Петербурзі.

Вчені з'ясують, чи всі відомі в світі мощі святого Миколая належать справді йому

Вчені з'ясують, чи всі відомі в світі мощі святого Миколая належать справді йому

Немає сумнівів, що святий Миколай був історичною постаттю, а ось сумніви стосовно автентичності його мощей, які «розмножилися» у великій кількості по християнських храмах світу, таки існують.

Теги: наука