Три через три: українці використовують «безвіз» для роботи в ЄС

Три через три: українці використовують «безвіз» для роботи в ЄС

Минув рік, як у червні 2017 року ЄС надав українцям право на безвізові поїздки до Шенгенської зони. І хоча за цей час мільйони українців отримали необхідні для подорожей біометричні паспорти, проте настільки ж масового безвізового паломництва українців до ЄС не сталось, констатує Бі-Бі-Сі.

Російські громадські активісти викрили великомасштабну фальсифікацію на виборах Путіна

Представники російських громадських рухів викрили великомасштабну фальсифікацію результатів голосування на президентських виборах у Росії, що відбулися 18 березня.

Радбез ООН закликав негайно відвести важкі озброєння на Донбасі

Рада безпеки ООН ухвалила заяву щодо України, в якій висловлює занепокоєння погіршенням безпекової ситуації на Донбасі та підтверджується підтримка територіальної цілісності та суверенітету нашої держави.

Збір врожаю полуниці в Польщі під загрозою: з України не прибули «комбайни»

Польські плантатори скаржаться, що багато полуниці — орієнтовно 40 відсотків врожаю, залишиться в полі незібраною. Самі поляки неохоче погоджуються на таку роботу, тож зазвичай виручали працівники з-за східного кордону, передусім з України.

У Гватемалі щонайменше 25 людей загинули унаслідок виверження вулкана

Щонайменше 25 людей загинули (серед них 12 дітей), ще близько 300 отримали травми внаслідок виверження вулкана Фуего в Гватемалі, повідомила вчора місцева влада.

У Скоп’є протестують через плани змінити назву Македонії

У Скоп’є протестують через плани змінити назву Македонії

Тисячі прихильників правої македонської опозиції вийшли на вулиці Скоп’є у суботу, 2 червня, на протест проти планів щодо зміни назви країни. Сусідня Греція вимагає припинити вживати назву «Македонія», позаяк так називається одна з її провінцій.

Теги: Світ

Європейські ринки залихоманило від політичного хаосу в Італії

На італійській політичній арені запанував хаос. Ринки продовжують панічно реагувати на те, що заплановане на вівторок на цьому тижні оголошення складу технічного кабінету на чолі з Карло Коттареллі було відкладено, повідомляє «Євроньюс».

Світ закликає Росію визнати відповідальність за збиття літака рейсу MH17

Світ закликає Росію визнати відповідальність за збиття літака рейсу MH17

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав Росію визнати відповідальність за катастрофу літака рейсу MH17, збитого над Донбасом у липні 2014 року.