Міномет-убивця: слідство розглядає три версії останнього вибуху «Молота»

Сумнозвісний вітчизняний міномет М120-15 «Молот» калібру 120-мм, який вибухнув 6 липня на Рівненському полігоні, вже вкотре опинився «під прицілом» чергової слідчої комісії.

Вибух міномета на Рівненському полігоні: життю постраждалих військових нічого не загрожує

Постраждалі під час навчань на полігоні в Рівненській області військовослужбовці ЗСУ перебувають у госпіталі — загрози їхньому життю немає (стан поранених лікарі оцінюють як задовільний, хлопці при свідомості та пам’яті), а ось чи зможуть продовжувати службу в армії — поки-що невідомо.

Через трагедію під Рівним Порошенко заборонив міномети «Молот»

Через трагедію під Рівним Порошенко заборонив міномети «Молот»

Президент Петро Порошенко доручив військовому керівництву оперативно розслідувати причини трагедії на полігоні в Рівненській області та заборонив використовувати міномети "Молот".

Гройсман пообіцяв особисто розібратись з загибеллю військових під Рівним

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що візьме під свій особистий контроль хід розслідування щодо загибелі трьох військовослужбовців від вибуху міномета на полігоні у Рівненській області та перевірить розслідування минулих випадків.

Іван Жуков із УДА загинув поблизу Мар’їнки

Іван Жуков із УДА загинув поблизу Мар’їнки

Інформація про загибель Івана Жукова на фронті не увійде до зведень ООС щодо втрат в українському війську, бо чоловік із 2015 року воював у складі досі не легалізованої Української добровольчої армії.