Вибух міномета на Рівненському полігоні: життю постраждалих військових нічого не загрожує

Постраждалі під час навчань на полігоні в Рівненській області військовослужбовці ЗСУ перебувають у госпіталі — загрози їхньому життю немає (стан поранених лікарі оцінюють як задовільний, хлопці при свідомості та пам’яті), а ось чи зможуть продовжувати службу в армії — поки-що невідомо.

Через трагедію під Рівним Порошенко заборонив міномети «Молот»

Через трагедію під Рівним Порошенко заборонив міномети «Молот»

Президент Петро Порошенко доручив військовому керівництву оперативно розслідувати причини трагедії на полігоні в Рівненській області та заборонив використовувати міномети "Молот".

Гройсман пообіцяв особисто розібратись з загибеллю військових під Рівним

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що візьме під свій особистий контроль хід розслідування щодо загибелі трьох військовослужбовців від вибуху міномета на полігоні у Рівненській області та перевірить розслідування минулих випадків.

Іван Жуков із УДА загинув поблизу Мар’їнки

Іван Жуков із УДА загинув поблизу Мар’їнки

Інформація про загибель Івана Жукова на фронті не увійде до зведень ООС щодо втрат в українському війську, бо чоловік із 2015 року воював у складі досі не легалізованої Української добровольчої армії.

Обігріти всіх: на Рівненщині біопаливо виготовляють із соломи, залишків соняшника та тирси

Нове потужне обладнання встановило Гощанське комунальне підприємство «Бугринський добробут». Проект із виробництва біопалива голова Бугринської ОТГ Сергій Пилипчук розробив разом з експертами Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування.

У Рівному чоловік вигнав з дому семирічного онука: дитина блукала містом та просила їсти

У Рівному чоловік вигнав з дому семирічного онука: дитина блукала містом та просила їсти

Вдома у хлопчика правоохоронці знайшли його 5-річну сестру, яка скаржилася на побої від дідуся та бабусі. На матір дітей склали протокол про неналежне виконання обов’язків. Дітей забрали до обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.