Убивство Катерини Гандзюк: політичні спекуляції і реальні факти

У надзвичайно емоційній темі жахливого вбивства Катерини Гандзюк прокуратура завершила важливий етап – оголосила підозру голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру, що є членом партії Юлії Тимошенко.

Йому вдалося неможливе, але є "але": запитання до Аласанії

Бог з ним – з контентом каналу. Бог з ним – з тим, що UA.Перший якось показав мапу України без Криму, можливо справді помилка. Yе показували Хресну ходу – Бог з ним, можливо я чогось не доклепую у свободі слова. Я про інше у захисничків звільненого Аласанії запитати хочу

Теги: колонки

Слов’яни всіх країн, єднаймось!

Теперішні російські політики в єдності з українським монахом Онуфрієм започаткували жахливу кризу християнської цивілізації із слов’янської! Згадаймо жахіття Великої Французької революції.

Теги: колонки

Враження від Венесуели: тисячі злидарів і красивий літак Мадуро

Я колись був у Венесуелі. За часів Чавеса. Одне з найколоритніших відряджень в кар’єрі. Довкола суцільний Болівар і прославляння трудових подвигів венесуельців та президента Чавеса.

Краще б вона співала: Богомолець йде в президенти

для застави Ольги Богомолець було зібрано 2, 5 мільйонів гривень. Ольга Богомолець всім щиро дякувала. Перерахувала поіменно. Бо країна має знати лохів. А потім було оприлюднено її декларацію про доходи.