У 27-й школі Черкас провели лінійку в кращих традиціях СРСР (відео)

У 27-й школі Черкас провели лінійку в кращих традиціях СРСР (відео)

У Черкасах в міській школі №27 сьогодні машина часу повернула всіх до СРСР. Попри звернення міського голови Анатолій Бондаренка до адміністрації шкіл відмовитися від тривалих урочистостей до дня Першого дзвоника, в черкаській школі № 27 урочиста лінійка пройшла в класичних пострадянських традиціях.

Аналогів в Україні немає: у черкаському онкодиспансері оновили блок інтенсивної терапії

Нова якість допомоги в Черкаському обласному онкологічному диспансері: тут оновили блок інтенсивної терапії гемобластозів. Аналогів йому в Україні наразі немає, інформує прес-служба ОДА.

Черкаські аграрії збільшили виробництво молока кожної корови майже на 4 тисячі кілограмiв

Черкащина посідає провідне місце в державі з розвитку молочного скотарства. Адже в області щорічно виробляють 510-530 тисяч тонн молока, що задовольняє потребу споживчого ринку та молочної переробної промисловості.

На Черкащині засудили чоловіка, який прославляв у соцмережах терористів Донбасу (відео)

«Наші хлопці ризикують своїм життям, мерзнуть, помирають, а я сиджу у теплі, пишу дурниці, прославляю терористів, загарбників. Коли це зрозумів, стало соромно від того, що мене просто використали в інформаційній війні проти моєї країни», - говорить засуджений найманий інтернет-троль.

У Шполі на Черкащині двох чоловіків затримали за вирубування дубів

У місті Шпола двоє чоловіків, 30 та 44 років, поїхали до лісу і почали різати дуби. Пиляли, аж тріски летіли. Звук їхньої пилки почув лісник. Він і викликав поліцію.

На Спаса у Сичівці врятували від блискавки дерев’яну церкву ХІХ сторіччя

На Спаса у Сичівці врятували від блискавки дерев’яну церкву  ХІХ сторіччя

У неділю 19 серпня на Черкащині в селі Сичівка Христинівського району блискавка влучила у дерев'яну церкву Іоанна Хрестителя, збудовану у цьому населеному пункті ще у 1896 році.