Ляшко просить США укласти двосторонню військову угоду з Україною

Ляшко просить США укласти двосторонню військову угоду з Україною

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко оприлюднив проект постанови про Звернення ВР до нової Адміністрації та Конгресу США щодо безпекових гарантій за Будапештським меморандумом та включення України до двостороннього безпекового формату.

Управа на «троянського коня»: Радикальна партія виключила Артеменка з фракції

Після закінчення засідання фракції Олег Ляшко заявив журналістам, що народного депутата Андрія Артеменка, який запропонував план здачі Криму, виключили з фракції Радикальної партії та вимагатимуть від нього складання мандата.

Теги: Політика

Коли бракує коштів на життя

Коли бракує коштів  на життя

Лідер Радикальної партії відгукнувся на прохання лікарів про допомогу — через затримки державного фінансування київський Інститут хірургії і трансплантології ім. О. Шалімова залишився без найнеобхіднішого. Олег Ляшко повідомив про це на своїй сторінці у Facebook.

«Квартирогейт»: у справах Лещенка і Заліщук не поставлено ні крапки, ні навіть коми?

НАБУ оперативно відзвітувалося у справі квартири Сергія Лещенка. Але звітом детективів Артема Ситника залишилися невдоволені всі — і сам депутат, і його опоненти, й антикорупціонери, для яких цей народний обранець вважається кумиром.

Теги: НАБУ

Олег Ляшко вимагає передбачити в Держбюджеті на 2017 рік витрати на оплату житла та працевлаштування переселенців

«Хочу звернути увагу на долю двох мільйонів українців, які через російську окупацію і агресію втратили свій дім на Донбасі.

Катерина Ющенко: У проекті «Лікарні майбутнього» суспільство майже не допомагало

Катерина Ющенко: У проекті «Лікарні майбутнього» суспільство майже не допомагало

Першого вересня Катерина Ющенко святкує 55 років від дня народження. У відвертій розмові вона розповіла, як провела літо, про нюанси проекту «Дитяча лікарня майбутнього» і те, чим зараз займається її чоловік. Але перше запитання, звичайно, стосувалося 1 вересня.

Ляшко: Незабаром шукатимемо за кордоном не лише міністрів і радників, а й комбайнерів та трактористів

Ляшко: Незабаром шукатимемо за кордоном  не лише міністрів і радників, а й комбайнерів  та трактористів

У Радикальній партії заявляють: стовідсоткове фінансування ПТУ з держбюджету потрібно негайно поновити. Інакше систему профтехосвіти в нашій державі буде повністю знищено.

Теги: Політика