Паралімпіада для військових: Україна вперше візьме участь у міжнародних «Іграх нескорених»

Паралімпіада для військових: Україна вперше візьме участь у міжнародних «Іграх нескорених»

Понад 120 українських військових, які воювали на сході, були поранені й пройшли реабілітацію, ведуть боротьбу за участь в одному з найпрестижніших міжнародних змагань «Ігри нескорених».

Теги: АТО, спорт

Учіться, дітки

Досить часто Україну можна побачити у рейтингах із негативними показниками. На жаль, але наша країна займає передові позиції в рейтингах корупції, поганих доріг, захворювання на СНІД i туберку­льоз.

«Кити» суїциду

Непорозуміння в сім’ї, цькування у школі, нерозділене кохання або ж внутрішні психологічні розлади — саме ці проблеми найчастіше стають причинами самогубства серед підлітків.

Готові відповідати?

Випробувавши багато дипломатичних фронтів у боротьбі з Росією, Україна знайшла ще один. У середині січня українська сторона подала судовий позов до Міжнародного суду ООН щодо фінансування Російською Федерацією тероризму на території України.

На Аскольдовій могилі український цвіт

29 січня щороку в Україні проходять марші пам’яті Героїв Крут. Наймасовіший, присвячений 99-й річниці героїчного вчинку юнаків, які намагалися протистояти озброєним ордам більшовиків, цього року відбувся у Києві.

Не Ілья, а Ілля: уряд підтримає розвиток україномовного розділу «Вікіпедії»

Поки весь світ невпинно і швидко розвивав і вкладав гроші у власні розділи у найбільшій у світі електронній енциклопедії «Вікіпедія», Україна і тут пасла задніх. Проте нещодавно стало відомо, що 2017 рік для української версії енциклопедії стане по-справжньому новим.

Безпека в небезпеці: проїзд у маршрутках Києва знову дорожчає, а якість не змінюється

Безпека в небезпеці: проїзд у маршрутках Києва знову дорожчає, а якість не змінюється

У столиці знову подорожчає проїзд у «маршрутках». Кілька днів тому перевізники заявили, що їм невигідно тримати та обслуговувати маршрутні таксі за теперішніми тарифами і здорожчання є неминучим.

Український суд відпустив кіберзлочинця, якого розшукують у 30 країнах

«Світ ловив мене, та не спіймав». Мабуть, приблизно так зараз думає український кіберзлочинець Геннадій Капканов, якого впродовж чотирьох років розшукують у понад 30 країнах світу.

Теги: Полтава, суд