Про статтю Пінчука на холодну голову

Ніхто з авторів не пояснює, а що ж хоче Росія і Путін? Поки пропозиція про мир Путіним не озвучена, будь-які публічні дискусії на тему "чим би там могла в односторонньому плані пожертвувати Україна" є шкідливими.

Дуже і дуже розчаровуюче

Рішення Європарламенту вкотре перенести розгляд рішення про безвіз для України - з лютого на квітень. Ця ситуація не залишає сумніву, що у випадку з Україною мова йде не про бюрократичні процедури в рамках європейських інституцій, а відсутність політичної волі прийняти остаточне рішення.

Теги: Євросоюз

Реванш Януковича під новими брендами

Наша влада любила та й продовжує розповідати, що яких на Донбасі оберуть, з такими і житимемо. Не житимемо ми після тих виборів. Ми не зможемо спокійно жити чи навіть вижити після виборів на решті території України, в результаті яких переможе опоблок чи будь-яка інша проросійська сила.

Фактор Трампа: несподівано, неприємно, але не смертельно

Найбільша проблема з Трампом не в тому, що він «якийсь не такий» (щодо політичних підходів), а в тому, що ніхто не знає взагалі який він? Ми не знаємо його світогляд (припускаємо, що просто немає), способи прийняття рішень в сфері безпеки і зовнішньої політики, людей, які формуватимуть їх.

Заборона «Волині» і українська репутація

Я би зрозумів цю заборону, якби уповноважені організації України прийшли до висновку, що цей фільм порушує закони України. Я зрозумів би заборону на прокат цього фільму.Але в даному випадку мова йшла про закритий показ для аудиторії підготовлених глядачів.

За що Юрій Лоза заздрить Бобу Ділану?

Я не дуже здивувався, коли якийсь час тому десь прочитав, що російський пісняр Юрій Лоза висловився про те, що в музичному плані британські Бітлз не були чимось визначним. Але не так все просто. Парню явно не ймется.

Що хоче Аваков?`

Я щиро і глибоко співчуваю родинам та колегам копів з Дніпра. Але навіть така трагедія, як смерть поліцейського при виконанні своїх обов’язків, це не привід робити інші дурниці.

Верховна Рада поставила під сумнів легітимність Держдуми РФ. Що далі?

Ця фраза, якщо її наважиться вимовити президент, може бути доповнена ще й таким текстом: «Я дав доручення МЗС України поінформувати наших іноземних партнерів про позицію України припинити будь-яку взаємодію та відносини з Державною Думою РФ та її членами.