Бойовики опираються відведенню сил у районі Станиці Луганської

Цілу добу 21 березня бойовики вдруге з часу оголошення перемир’я цілковито дотримувалися режиму тиші. Утiм напередодні, 20 березня, проросійські найманці п’ять разів відкривали вогонь по позиціях Збройних сил України.

Теги: АТО, Донбас

Голосна тиша: моніторингова місія ООН фіксує менше обстрілів на передовій

Упродовж минулої доби російські окупанти вкотре порушили умови перемир’я. Українська сторона зафіксувала один обстріл своїх опорних пунктів на Донецькому напрямку.

Цвіт нашої нації: в Україні відзначили День добровольця

Віднедавна 14 березня в Україні відзначаємо День добровольця. Саме в цей день 2014 року після рішення «Самооборони» Майдану перші 500 добровольців вирушили просто з Хрещатика на військовий полігон у Нові Петрівці

Теги: АТО, свято

Уперше за десять днів в зоні АТО не порушувався режим припинення вогню

На передовій 14 березня запанувала тиша. Вперше з часу встановлення Тристоронньою контактною групою чергового перемир’я (з опівночі 5 березня), з боку російсько-окупаційних військ не було обстрілів по укріпленнях наших захисників.

Теги: АТО, Донбас

Марк Гудзовський із полку «Азов» помер від кульового поранення

Марк Гудзовський із полку «Азов» помер від кульового поранення

Снайпер у Водяному на Донеччині поцілив 20-річному Марку Гудзвовському в голову. Після декількох днів боротьби за життя, військовослужбовець помер у Обласній лікарні імені Мечникова у Дніпрі.