Новий фейс безхатченків

Працівники Служби безпеки знайшли в Івано-Франківську друкарню, де виготовляли підробні паспорти. У підпільному видавництві друкували внутрішні українські закордонні паспорти та посвідки на тимчасове проживання в Україні. Клієнтами друкарні були люди, що купували паспорти для виїзду за кордон та іноземці, які не мали законних підстав проживати на території України.

Дожити до вироку

Дожити до вироку

Надія продовжує голодування, але п’є воду і чекає вироку. Російська влада не пустила до неї українських лікарів, не дозволила побачитись із мамою і сестрою, але їй не вдалося зламати її дух.

За роботою і життя не видно

У Львові триває виставка: «Робота, життя та інші дрібниці у Львові». Таблички з розповідями про роботу та фотографіями молодих дівчат висять на паркані по вулиці Краківській. Тож усі перехожі зацікавлено зупиняються та читають про сучасні умови праці молодого покоління.

400 квадратів розбрату

У Львові розгорівся скандал навколо приміщень, в яких багато років розташовувався Російський культурний центр. Майже 400 квадратних метрiв площі по вулиці Короленка передали ще в 1990 році Товариству друзів російської та української культур імені Пушкіна.

Патріотична хімія

Патріотична хімія

«Я тут ще й для того, аби підтримати Україну. Адже підтримка науковців під час кризи в країні є дуже важливою. Я тут народився, і хочу, щоб в українців усе було добре», — прокоментував учора свій візит журналістам Роалд Гоффман, лауреат Нобелівської премії з хімії, єдиний виходець з України, що був удостоєний такого високого визнання.

«Дозором» по ворогу

Днями міністр оборони України Степан Полторак особисто випробував бойову машину «Дозор-Б», яку виготовляють на держпідприємстві «Львівський бронетанковий завод». Задоволений його ходовими якостями: легкокерований, добре просувається, розганяється, долає перешкоди, але потрібно посилити вогневу міць.

На «Високий замок» не ходи

У найвідвідуваніших парках туристичного Львова — імені Папи Римського Івана-Павла ІІ, Погулянка, «Залізна Вода», «Майорівка» та «Високий Замок» — звідучора почали проводити акарацидну обробку від кліщів. Через три дні карантину оброблятимуть й інші зони відпочинку міста. Дерева обприскують спеціальним препаратом. Насамперед — ті, які розташовані найближче до доріжок та навколо місць відпочинку.

Плагіат «У поті чола»

Ця резонансна справа почалася ще в 2011 році, коли Ігор Чорновол, керівник Центру регіональної історії Галичини Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, кандидат історичних наук, подав до суду на Романа Горака, директора музею Івана Франка у Львові та письменника Ярослава Гнатіва.