Вишивка в роду

Вишивка в роду

Уже сьомий рік «Країна мрій» збирається на київському Співочому полі. А славиться не лише запальною українською атмосферою, а й тим, що її учасників та гостей можна впізнати в будь–якому куточку міста — по вишиванках. Цей невід’ємний елемент українського одягу на фестивалі пробуджує такий собі змагальницький дух серед учасників та гостей. Кожен намагається готуватись завчасно, вибираючи найгарнішу вишиванку з домашньої колекції і до найменших деталей обдумуючи свій костюм.

Мамо, вічна і кохана...

Мамо, вічна і кохана...

У понеділковий вечір біля столичного Палацу «Україна» було, як завжди, не пройти. Дівчатка, дівчата та жінки у супроводі братів, чоловіків та синів чекали знайомих, просто розмовляли та, пропускаючи одні одних, заходили до приміщення. На вході їх чекав сюрприз: тендітна рожева троянда і побажання приємного вечора дісталось кожній. Жінки приємно посміхались, залюбки брали по декілька квіток і щасливо заходили до зали — шукати свої місця.

Особистість понад усе

Установчий з’їзд нового політичного об’єднання відбувся минулої суботи: 248 делегати з 27 регіонів країни одностайно затвердили назву, символіку, статут, ідеологію та політпрограму. На такий крок їх штовхнули результати виборів. «За їхніми підсумками, понад 25 відсотків українців уже не сприймають старих політиків з їхніми політичними гаслами та популізмом. Люди втомилися від політиків–демагогів. Їм потрібні політики–реформатори», — констатує голова новоствореного політоб’єднання Іван Матієшин.

З Шевченком у душі

З Шевченком у душі

«Добрий вам вечір!» — гучно зустрічали гостей вбрані в національні костюми хлопці й дівчата на вході до Національного палацу мистецтв «Україна». Так символічно глядачів відразу «переносили» в неначе рідну й теплу шевченківську атмосферу. Присутні посміхались один одному, привітно вітались і з радісним настроєм заходили до Палацу. Жінки у вишуканих сукнях, чоловіки в костюмах — деякі з присутніх у вишиванках — усі з нетерпінням проходять у зал, намагаючись якнайшвидше відшукати свої місця. За декілька хвилин зал уже заповнений ущерть, усі погляди спрямовані на сцену.

Новітні «тінізатори»

Новітні «тінізатори»

Немає меж винахідливості чиновників, які наполегливо шукають (і, на жаль, знаходять) усе нові й нові джерела наповнення своїх «кишенькових» бюджетів. Не стала винятком і та сфера державного регулювання, яка, як це не парадоксально, спрямована на поповнення іншого бюджету. Державного.

Виявилось, що в Україні можна нажитись на впровадженні та застосуванні, здавалося б, звичайних касових апаратів. І найлегше це зробити, якщо працюєш... у податковій. Особливо якщо не «звичайним клерком», а в самому керівництві. Рецепт «заробітку» досить простий: «притримувати» будь–які спроби вдосконалення системи контролю розрахункових операцій. Адже чим менше встановлених законодавством норм, тим більше грошей зібрати можна.

Вареник–рятівник

Вареник–рятівник

50 видів вареників, млинці з м’ясом, сиром, капустою та ще й традиційні українські «Хріновуха» та «Медовуха» — ось далеко не повний список того, що проїжджі автобаном «Київ—Одеса» могли безкоштовно скуштувати в неділю на 236–му кілометрі траси. Саме там для всіх подорожуючих та відвідувачів мережі ресторанів «Батьківська хата» великий оригінал і народний ресторатор Михайло Поплавський відкрив «Пам’ятник варенику, який переміг кризу 2009 року».

Оскільки подія припала на переддень посту, то присутні скористались чи не останньою в найближчі сім тижнів можливістю розважитись: хто з пам’ятником фотографувався, хто м’яса наїдався. Проте більшість танцювала, пританцьовувала, а ще підспівувала запальні українські пісні — на честь відкриття пам’ятника варенику вони лунали весь день.

Розбір польоту «Беркута»

Ще кілька місяців тому про найбільший в Україні завод із виробництва тари для харчових продуктів під назвою «Арго», що розташований в місті Хотин Чернівецької області, знали в основному профільні компанії–виробники. Проте через свавілля місцевих чиновників і міліції, які здійснили рейдерську атаку, про підприємство дізналася вся Україна. А прокуратура Чернівецької області щодо силовиків кримінальну справу

Зупинятись не планують

Зупинятись не планують

До Нового року компанія вирішила зробити своїм інвесторам незабутній подарунок: за місяць здала в експлуатацію аж чотири будинки. Загалом же кількість житлових «висоток», зведених холдингом, перевалила за десяток. І як сказав сам президент холдингової компанії, Герой України Петро Шилюк, — «можливим це стало тільки завдяки довірі інвесторів, які з року в рік довіряють свої кошти. Вони внесли свої гроші, а ми намагалися якнайкраще виправдати їхні сподівання».

Усі стоять, а ми працюємо

Усі стоять, а ми працюємо

Суботнього ранку на столичному житломасиві «Осокорки–6» було незвично шумно. І якщо до будівництва, що не зупиняється навіть у вихідні, жителі району звикли, то музика, що лунала з вулиці Єлизавети Чавдар, стала для всіх сюрпризом. Потанцювати і погрітись на вранішньому сонечку приходили з дітьми. Так традиційно з повітряними кульками та радістю на обличчях працівники «Київміськбуду» та новоспечені власники квартир святкували здачу трьох будинків на житловому масиві.