Посольство НАТО в Києві

Посольство НАТО в Києві

Учора в Україну прибув Генсек НАТО Йенс Столтенберг. На його порядку денному — участь у засіданні Радбезу, а також відвідини з Президентом Петром Порошенком міжнародних польових навчань iз ліквідації надзвичайних ситуацій, які розпочалися на Львівщині.

Сімдесят Генасамблей

Сімдесят Генасамблей

Учора, 15 вересня, у Нью-Йорку стартувала 70-та Генеральна Асамблея ООН. Це зібрання делегатів із 193 країн світу відбувається на тлі нагальних світових проблем: міжнародного тероризму, війни з так званою «Ісламською державою», незаконної анексії Криму, російської агресії на сході України, проблем зміни клімату та численних порушень прав людини в усіх кінцях планети.

Рекорди біженців

За перші вісім місяців цього року до кордонів ЄС прибули понад 500 тисяч мігрантів, повідомило агентство з безпеки зовнішніх кордонів ЄС Frontex. Рекордна кількість мігрантів, які перетнули кордон ЄС, була зареєстрована у серпні — 156 тисяч.

Облога мігрантів

Облога мігрантів

Учора в Будапешті з дев’ятої ранку на кілька годин закрили один iз найбільших вокзалів угорської столиці — Келеті. Саме він є перевалочним пунктом через який мігранти, переважно з Сирії, прямують на захід Європи, зокрема до Австрії та Німеччини. Спочатку всіх пасажирів через гучномовці попросили залишити будівлю вокзалу.

Вирок суворому режиму

Вирок суворому режиму

Учора Північно-Кавказький військовий суд Ростова виніс вирок у справі кримчан Олега Сенцова та Олександра Кольченка, судовий процес над якими розпочався 21 липня. Як і передбачалося — всупереч здоровому глузду і відсутності доказів провини, — їх визнано винними.

Державі потрібна медійна зброя

Державі потрібна медійна зброя

Коли Валентина Руденко, радник Президента Віктора Ющенка, у 2006 році на великій нараді у Секретаріаті (тоді так називалася президентська адміністрація) казала, що Росія готується до війни з Україною, інші відповідали, що це її суб’єктивний погляд.

Як не перетворити «Укрпошту» в магазин

Як не перетворити «Укрпошту» в магазин

До поштових відділень, куди інколи забігаємо забрати посилку чи відправити листа, ми ставимося як до чогось звичного і буденного. Не замислюючись, що таких у країні близько 14 тисяч, які об’єднані в потужне державне підприємство «Укрпошта», що налічує понад 98 тисяч працівників (листонош серед них — понад 41 тисяча).